Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Je
1
Pa
2
Tv
3
Mo
4
La
5
Ve
6
Hr
7
Po
8
Ho
9
1. Jezeřany-Maršovice 83 17,51ZN
17,51
17,98
24,16
25,83
18,15
18,37
18,20
23,18
18,59
2. Pasohlávky 82 16,47BV
17,04
16,47
-
24,52
17,00
16,68
--
19,48
3. Tvrdonice A 78 18,14BV
18,31
26,49
18,96
NP
18,23
18,28
18,23
18,14
19,51
4. Skalica Schaeffler 72 18,28SI
18,37
-
18,63
29,03
18,33
18,43
18,28
18,42
19,08
5. Šaratice 43 17,92VY
31,15
21,65
18,59
39,56
21,14
17,92
20,94
32,68
28,15
6. Moutnice B 40 18,92BO
20,07
34,37
19,53
48,50
19,51
18,92
21,07
19,03
NP
7. Lanžhot 29 18,87BV
NP
NP
21,87
NP
19,87
18,87
19,24
20,00
21,52
8. Hrubá Vrbka 21 19,29HO--
19,71
-
20,12
-
19,29
21,37
22,30
-. Tvrdonice B 21 19,84BV-
NP
21,91
30,19
20,06
20,81
-
19,84
NP
10. Hrušky 19 21,45BV-
40,97
21,45
30,64
22,69
23,99
51,34
22,49
21,81
11. Kobylí 18 20,20BV
44,65
--
28,10
-
23,06
25,51
22,95
20,20
12. Hovorany 16 19,45HO
23,70
NP
28,23
30,95
20,77
19,45
27,51
23,90
19,54
13. Mistřín A 15 18,21HO--------
18,21
14. Petrovice 12 17,41TR-
17,41
-------
15. Moutnice All Stars 10 27,58BO---
27,58
-----
16. Velká nad Veličkou 8 18,32HO--
19,65
-
24,52
---
18,32
-. Kuřim B 8 19,11BO-
19,11
-------
18. Lesná 7 18,38ZN
18,38
--------
-. Prušánky 7 18,48HO----
18,48
-
22,06
-
26,79
20. Dobřínsko 6 18,50ZN
18,50
--------
-. Skalica Schaeffler B 6 19,06SI----
19,06
----
-. Moutnice 6 24,51BO
24,51
--
30,11
-----
-. Nesvačilka 6 29,05BO---
29,05
-----
24. Černín 5 18,51ZN
18,51
--------
25. Police 4 18,75TR
18,75
--------
-. Mistřín B 4 19,66HO--------
19,66
-. Velké Pavlovice 4 22,76BV-------
22,76
-
28. Chvalovice 3 19,25ZN
19,25
--------
-. Ratíškovice 3 20,15HO--------
20,15
-. Velké Pavlovice B 3 22,44BV--
36,22
-
23,55
22,44
---
31. Velké Pavlovice A 2 22,38BV-----
22,38
---
-. Šitbořice 2 23,51BV---
59,94
-
23,51
---
33. Horní Dubňany 1 21,33ZN
21,33
--------
-. Voderady 1 23,00TT-----
23,00
---
-. Mikulovice 1 24,01ZN
24,01
--------
-. Křenovice 1 28,74VY------
28,74
--
-. Kúty 1 31,19SE----
31,19
----
-. Moutnice F 1 44,20BO---
44,20
-----
-. Střelice 1 60,02BO---
60,02
-----
40. Čeložnice 0 22,35HO--------
22,35
-. Hostěrádky-Rešov 0 23,24VY-
23,24
-------
-. Hovorany B 0 27,23HO--------
27,23
-. Nový Malín 0 39,04SU--------
39,04
-. Vřesovice 0 NPHO--------
NP
-. Svatobořice 0 NPHO--------
NP
-. Hodějice 0 NPVY
NP
--------
-. Rohatec 0 NPHO--------
NP

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Je
1
Pa
2
Tv
3
Mo
4
La
5
Ve
6
Hr
7
Po
8
Ho
9
1. Miroslav 41 17,75ZN
17,75
20,26
18,92
-
18,82
21,87
-
24,00
22,82
2. Poštorná 29 19,89BV
21,13
19,89
21,90
65,28
28,09
26,28
22,04
23,31
NP
3. Moutnice 26 20,09BO
21,33
33,43
20,09
39,22
21,48
23,17
30,97
37,33
-
4. Pravčice 8 17,41KM-
17,41
-------
-. Svatobořice 8 19,17HO--------
19,17
-. Skalica 8 21,13SI-------
21,13
-
-. Bohunice 8 26,40BM---
26,40
-----
8. Božice 5 19,51ZN
19,51
--------
-. Kuželov 5 20,48HO--------
20,48
-. Křenovice B 5 23,70VY------
23,70
--
-. Moutnice B 5 31,20BO---
31,20
-----
12. Miroslav B 3 19,89ZN
19,89
--------
-. Lanžhot 3 23,28BV----
23,28
----
14. Vacenovice 2 24,64HO--------
24,64
-. Křenovice A 2 33,03VY------
33,03
--
-. Hrušovany u Brna 2 41,51BO---
41,51
-----
17. Hodějice 1 24,17VY
24,17
--------
-. Vedrovice 1 25,54ZN
25,54
--------
-. Hovorany 1 35,58HO--------
35,58
20. Lipov 0 NPHO--------
NP


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: