Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 10. 2019 2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
2 19. 10. 2019 2019/10/19 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič JI -
3 01. 10. 2019 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže SY -
4 19. 09. 2019 2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže KM -
5 01. 10. 2019 2019/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
6 01. 11. 2019 2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár ZL -
7 07. 10. 2019 2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019 JN FNC
8 20. 10. 2019 2019/11/24 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
9 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
10 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
11 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
12 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
13 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
14 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
15 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
16 07. 06. 2020 2020/06/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
17 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
18 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
19 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
20 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
21 09. 08. 2020 2020/08/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
22 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
23 16. 08. 2020 2020/08/28 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
24 05. 09. 2020 2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
25 06. 09. 2020 2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Český Rudolecnerozlišeno Dolní Němčice132019-10-19 15:36:42
2Český Rudolecnerozlišeno Kamenice nad Lipou72019-10-19 15:33:18
3Český Rudolecnerozlišeno Dešná262019-10-19 15:32:31
4Český Rudolecnerozlišeno Český Rudolec102019-10-19 15:32:12
5Český Rudolecnerozlišeno Chotěmice172019-10-19 15:31:45
6Český Rudolecnerozlišeno Čechtín122019-10-19 15:31:13
7Český Rudolecnerozlišeno Čikov422019-10-19 15:30:00
8Český Rudolecnerozlišeno Mladoňovice382019-10-19 15:29:25
9Český Rudolecnerozlišeno Slavošovice52019-10-19 15:28:24
10Český Rudolecnerozlišeno Nová Včelnice202019-10-19 15:27:32
11Český Rudolecnerozlišeno Budišov82019-10-19 15:26:37
12Český Rudolecnerozlišeno Bačice62019-10-19 15:25:38
13Areál PlazaŽeny Tlučná82019-10-18 13:57:19
14Areál PlazaMuži Tlučná152019-10-18 13:56:56
15Areál PlazaŽeny *72019-10-18 13:38:06
16Areál PlazaMuži *142019-10-18 13:37:44
17Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Těpeře42019-10-17 22:18:10
18Areál PlazaMuži Mokrouše132019-10-17 19:28:39
19Véskynerozlišeno Přílepy332019-10-17 15:54:23
20Véskynerozlišeno *322019-10-16 20:38:48
21Areál PlazaŽeny Všeruby52019-10-15 16:40:32
22Velké Hošticenerozlišeno Prchalov22019-10-15 16:22:11
23Velké Hošticenerozlišeno Velké Hoštice12019-10-15 16:20:04
24Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Roztoky u Semil52019-10-15 06:14:41
25Véskynerozlišeno Bratřejov312019-10-14 15:28:30
26Zdislavice - návesnerozlišeno Těšánky112019-10-14 11:47:01
27tmpnerozlišeno Sendražice22019-10-13 17:59:08
28Véskynerozlišeno Hartmanice212019-10-13 13:46:46
29Areál PlazaMuži Střeziměř92019-10-12 23:21:22
30Véskynerozlišeno Odry302019-10-12 13:18:28
31Véskynerozlišeno Vésky72019-10-11 22:46:21
32ChlumčanyŽeny Vranovice132019-10-11 21:41:18
33ChlumčanyMuži Útušice432019-10-11 11:37:08
34ChlumčanyŽeny Štítary82019-10-11 08:12:41
35ChlumčanyMuži Štítary422019-10-10 13:19:07
36ChlumčanyMuži Krotějov412019-10-10 11:59:56
37Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Chotětov72019-10-10 06:49:48
38Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Zlatá Olešnice12019-10-09 19:10:27
39Véskynerozlišeno Letničie292019-10-09 14:08:11
40ChlumčanyŽeny Srbice102019-10-09 12:23:45
41Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Loukov312019-10-09 12:01:42
42Véskynerozlišeno Loukov282019-10-09 11:59:54
43ChlumčanyMuži Chrást152019-10-08 22:45:14
44Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Dalešice32019-10-08 21:11:05
45Véskynerozlišeno Křekov252019-10-08 18:53:54
46ChlumčanyMuži Úněšov382019-10-08 17:03:41
47Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Dlouhá Lhota62019-10-08 06:56:59
48Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Plazy52019-10-08 05:45:51
49Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny Smilovice52019-10-07 22:02:03
50Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Bystřice22019-10-07 21:26:06
51Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny Dobšín42019-10-07 20:47:53
52Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny ŠKODA AUTO Mladá Boleslav32019-10-07 20:39:02
53Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Bechov42019-10-07 20:30:02
54Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Bakov nad Jizerou32019-10-07 20:30:02
55Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny Veselá22019-10-07 20:23:49
56Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Nová Ves u Bakova22019-10-07 20:22:41
57Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny Kosořice12019-10-07 20:19:12
58Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Kosořice12019-10-07 20:18:43
59Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Bratřejov302019-10-07 19:29:28
60Areál PlazaMuži *252019-10-07 18:58:50
61Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Radslavice242019-10-07 16:53:49
62Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Lukov292019-10-07 15:04:33
63ChlumčanyMuži Krchleby392019-10-07 11:02:52
64Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Tošovice282019-10-06 12:22:09
65Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Senetářov222019-10-05 21:38:42
66Véskynerozlišeno Jasenové272019-10-05 21:38:26
67Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Choryně262019-10-05 14:44:52
68Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Hostašovice252019-10-05 10:34:02
69Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Jílové u Držkova392019-10-04 20:42:28
70Zdislavice - návesnerozlišeno Chvalnov92019-10-04 16:32:13
71Areál PlazaMuži Křelovice122019-10-04 15:24:18
72Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Zderaz202019-10-04 14:15:51
73Véskynerozlišeno Hradčovice262019-10-04 11:05:49
74TřebeloviceMuži Ptáčov192019-10-04 08:14:25
75ChlumčanyMuži Svaté Pole372019-10-04 07:34:52
76TřebeloviceŽeny Výčapy82019-10-04 06:49:48
77TřebeloviceŽeny Jemnice72019-10-03 23:01:44
78Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Letohrad - Orlice182019-10-03 22:12:06
79Areál PlazaŽeny Kšely92019-10-03 18:42:19
80Areál PlazaŽeny Kšely32019-10-03 18:42:05
81Areál PlazaMuži Kšely82019-10-03 18:41:09
82Jablonec nad JizerouMladší žáci Semily222019-10-03 17:44:33
83Jablonec nad JizerouMladší žáci Semily212019-10-03 17:44:12
84Jablonec nad JizerouMladší žáci Semily202019-10-03 17:43:49
85Jablonec nad JizerouStarší žáci Semily242019-10-03 17:43:16
86Jablonec nad JizerouStarší žáci Semily232019-10-03 17:42:50
87Jablonec nad JizerouStarší žáci Semily222019-10-03 17:41:57
88Areál PlazaŽeny Kostelec42019-10-03 16:51:06
89Areál PlazaMuži Kostelec112019-10-03 16:49:37
90Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Zahnašovice272019-10-03 13:03:00
91Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Zahnašovice242019-10-03 13:02:19
92Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Zahnašovice232019-10-03 13:00:04
93Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Zahnašovice212019-10-03 12:59:07
94Véskynerozlišeno Zahnašovice242019-10-03 12:57:04
95Véskynerozlišeno Zahnašovice232019-10-03 12:56:14
96Areál PlazaMuži Únětice 191152019-10-03 10:42:59
97TřebeloviceMuži Police252019-10-03 09:13:32
98TřebeloviceMuži Police202019-10-03 09:13:12
99Véskynerozlišeno Staré Město222019-10-03 08:26:58
100Véskynerozlišeno Hoštice202019-10-02 21:18:40
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání