Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Je
1
Pa
2
Tv
3
Mo
4
La
5
Ve
6
Hr
7
Po
8
Ho
9
Body
1. Jezeřany-Maršovice 83 17,51ZN
12
10
2
12
12
8
15
2
10
83
2. Pasohlávky 82 16,47BV
15
15
-
15
15
15
--
7
82
3. Tvrdonice A 78 18,14BV
10
5
10
0
10
10
12
15
6
78
4. Skalica Schaeffler 72 18,28SI
8
-
12
7
8
7
10
12
8
72
5. Šaratice 43 17,92VY
1
7
15
1
1
12
6
0
0
43
6. Moutnice B 40 18,92BO
2
4
8
1
5
5
5
10
0
40
7. Lanžhot 29 18,87BV
0
0
4
0
4
6
8
7
0
29
8. Hrubá Vrbka 21 19,29HO--
6
-
2
-
7
6
0
21
-. Tvrdonice B 21 19,84BV-
0
3
4
3
3
-
8
0
21
10. Hrušky 19 21,45BV-
3
5
3
1
1
1
5
0
19
11. Kobylí 18 20,20BV
1
--
8
-
1
3
3
2
18
12. Hovorany 16 19,45HO
1
0
1
2
1
4
2
0
5
16
13. Mistřín A 15 18,21HO--------
15
15
14. Petrovice 12 17,41TR-
12
-------12
15. Moutnice All Stars 10 27,58BO---
10
-----10
16. Velká nad Veličkou 8 18,32HO--
7
-
1
---
0
8
-. Kuřim B 8 19,11BO-
8
-------8
18. Lesná 7 18,38ZN
7
--------7
-. Prušánky 7 18,48HO----
7
-
0
-
0
7
20. Dobřínsko 6 18,50ZN
6
--------6
-. Skalica Schaeffler B 6 19,06SI----
6
----6
-. Moutnice 6 24,51BO
1
--
5
-----6
-. Nesvačilka 6 29,05BO---
6
-----6
24. Černín 5 18,51ZN
5
--------5
25. Police 4 18,75TR
4
--------4
-. Mistřín B 4 19,66HO--------
4
4
-. Velké Pavlovice 4 22,76BV-------
4
-4
28. Chvalovice 3 19,25ZN
3
--------3
-. Ratíškovice 3 20,15HO--------
3
3
-. Velké Pavlovice B 3 22,44BV--
1
-
1
1
---3
31. Velké Pavlovice A 2 22,38BV-----
2
---2
-. Šitbořice 2 23,51BV---
1
-
1
---2
33. Horní Dubňany 1 21,33ZN
1
--------1
-. Voderady 1 23,00TT-----
1
---1
-. Mikulovice 1 24,01ZN
1
--------1
-. Křenovice 1 28,74VY------
1
--1
-. Kúty 1 31,19SE----
1
----1
-. Moutnice F 1 44,20BO---
1
-----1
-. Střelice 1 60,02BO---
1
-----1
40. Čeložnice 0 22,35HO--------
0
0
-. Hostěrádky-Rešov 0 23,24VY-
0
-------0
-. Hovorany B 0 27,23HO--------
0
0
-. Nový Malín 0 39,04SU--------
0
0
-. Svatobořice 0 NPHO--------
0
0
-. Hodějice 0 NPVY
0
--------0
-. Rohatec 0 NPHO--------
0
0
-. Vřesovice 0 NPHO--------
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Je
1
Pa
2
Tv
3
Mo
4
La
5
Ve
6
Hr
7
Po
8
Ho
9
Body
1. Miroslav 41 17,75ZN
8
3
8
-
8
8
-
3
3
41
2. Poštorná 29 19,89BV
2
5
3
1
2
3
8
5
0
29
3. Moutnice 26 20,09BO
1
2
5
3
5
5
3
2
-26
4. Pravčice 8 17,41KM-
8
-------8
-. Svatobořice 8 19,17HO--------
8
8
-. Skalica 8 21,13SI-------
8
-8
-. Bohunice 8 26,40BM---
8
-----8
8. Božice 5 19,51ZN
5
--------5
-. Kuželov 5 20,48HO--------
5
5
-. Křenovice B 5 23,70VY------
5
--5
-. Moutnice B 5 31,20BO---
5
-----5
12. Miroslav B 3 19,89ZN
3
--------3
-. Lanžhot 3 23,28BV----
3
----3
14. Vacenovice 2 24,64HO--------
2
2
-. Křenovice A 2 33,03VY------
2
--2
-. Hrušovany u Brna 2 41,51BO---
2
-----2
17. Hodějice 1 24,17VY
1
--------1
-. Vedrovice 1 25,54ZN
1
--------1
-. Hovorany 1 35,58HO--------
1
1
20. Lipov 0 NPHO--------
0
0


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: