Ústí nad Labem, 100 m - muži 2019 - Mistrovství republiky v požárním sportu 2019

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Kdy: 31. 08. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žebnice Dominik SOUKUP PS 16,24 21,62 16,24
2.  Mistřín Filip PÁRAL HO 16,31 17,09 16,31
3.  Dobrá Lukáš MÍKA HB 16,44 20,50 16,44
4.  Mistřín Michal VAŠULKA HO 16,56 20,08 16,56
5.  Brada Patrik LINHART JC 16,82 18,00 16,82
6.  Horní Kamenice Patrik SNÁŠEL DO 16,83 17,09 16,83
7.  Frýdek Tomáš ŽUROVEC FM 17,00 NP 17,00
8.  Zbožnov Lukáš RICHTER CR 17,06 17,06 NP
9.  Závišice Ondřej KAHÁNEK NJ 17,13 17,68 17,13
10.  Dneboh Jan RYCHTAŘÍK MB 17,13 18,07 17,13
11.  Štěměchy Michal ŠPAČEK TR 17,14 18,28 17,14
12.  Dobrá Dominik CHALUPA HB 17,17 17,17 NP
13.  Dobrá Prokop KASAL HB 17,23 18,21 17,23
14.  Dneboh Vojtěch BLÁHA MB 17,24 NP 17,24
15.  Tehovec Petr ZETEK PH 17,27 17,56 17,27
16.  Horní Kamenice Jan ŠVÁB DO 17,28 17,76 17,28
17.  Závišice Miroslav ARVAI NJ 17,33 18,15 17,33
18.  Dneboh Martin HAVLÍK MB 17,35 17,77 17,35
19.  Dneboh Matěj RYLICH MB 17,37 18,59 17,37
20.  Mistřín Adam VAŠULKA HO 17,37 17,37 NP
21.  Oznice Adam BALETKA VS 17,38 17,95 17,38
22.  Závišice Maxim ROKOSZ NJ 17,38 23,51 17,38
23.  Závišice Václav Florián ČECH NJ 17,39 17,57 17,39
24.  Tehovec Tomáš SIROTEK PH 17,45 17,82 17,45
25.  Pomezí Tomáš GROSSMANN SY 17,48 18,08 17,48
26.  Střezimíř Radim KNOTEK BN 17,49 17,49 NP
27.  Bozkov Tomáš BLAŽEK SM 17,54 18,51 17,54
28.  Písková Lhota Tomáš PROCHÁZKA NB 17,58 18,26 17,58
29.  Brada Martin DUŠEK JC 17,62 17,62 NP
30.  Žebnice Aleš TAUCHEN PS 17,65 20,77 17,65
31.  Brada Pavel HOFFMAN JC 17,66 18,33 17,66
32.  Tehovec Petr JANSKÝ PH 17,70 17,95 17,70
33.  Dneboh Jaroslav JANOUŠEK MB 17,71 18,08 17,71
34.  Mistřín Petr MARADA HO 17,74 18,79 17,74
35.  Zbožnov Lukáš FLÉGR CR 17,74 23,43 17,74
36.  Zbožnov Matěj KÁBELE CR 17,76 22,34 17,76
37.  Mistřín Vojtěch VÝLET HO 17,76 17,76 NP
38.  Tehovec Aleš HOŘICKÝ PH 17,78 17,78 17,89
39.  Mistřín Martin KYNĚRA HO 17,79 17,83 17,79
40.  - Lukáš KROUPA Kvasiny B - 17,81 17,81 NP
40.  Zbožnov Lukáš BUBENÍČEK CR 17,81 17,81 NP
42.  Prosetín David JANEČEK CR 17,88 18,54 17,88
43.  Mistřín Vojtěch MARADA HO 17,91 18,47 17,91
44.  Pikov Lukáš TEJNOR TA 17,95 18,41 17,95
44.  Brada Aleš HARTIG JC 17,95 18,41 17,95
46.  Jindřichov František STOKLAS PR 17,96 24,59 17,96
47.  Brada Miroslav MAREČEK JC 17,98 19,97 17,98
48.  Mistřín Vojtěch BEZUCHA HO 17,98 17,98 21,36
49.  Oznice Martin GERŽA VS 17,99 18,62 17,99
50.  Závišice Richard NAVRÁTIL NJ 18,00 18,64 18,00
51.  Oznice Martin HOLČÁK VS 18,06 18,06 NP
52.  Otročín Filip HEMZA KV 18,07 18,07 NP
53.  Horní Měcholupy Václav HELMICH AB 18,08 19,08 18,08
54.  Brada David HOFFMAN JC 18,10 18,96 18,10
55.  Jindřichov Jan BISKUP PR 18,11 18,11 NP
56.  Zbožnov Jan TEPLÝ CR 18,18 18,18 NP
57.  Bořitov Martin KUČERA BK 18,20 18,20 NP
58.  Pikov František STEINBAUER TA 18,23 18,23 NP
59.  Horní Kamenice Michal JANDA DO 18,27 18,41 18,27
60.  Horní Kamenice Jan ZELENKA DO 18,28 20,03 18,28
61.  Zbožnov Matouš HRDINA CR 18,30 18,30 21,49
62.  Obora Jiří MORÁVEK PS 18,30 18,30 26,26
63.  Dobrá Martin EIS HB 18,34 19,64 18,34
64.  Císařov Jakub VOJTEK PR 18,39 18,62 18,39
65.  Šošůvka Martin KRÁLÍK BK 18,39 18,39 NP
66.  Dobrá Martin VENC HB 18,42 18,65 18,42
67.  Slatiňany Jan VINCENCI CR 18,45 18,66 18,45
68.  Oznice Filip PÁCAL VS 18,49 19,59 18,49
69.  Pikov Jakub TOMEČEK TA 18,53 18,53 NP
70.  Horní Měcholupy David WOLF AB 18,55 19,40 18,55
71.  Horní Kamenice Jakub DOKULIL DO 18,56 18,56 20,56
72.  Závišice Richard MATULA NJ 18,62 28,39 18,62
73.  Horní Měcholupy Patrik HOLUB AB 18,63 22,84 18,63
74.  Pikov Jan VAVŘÍK TA 18,64 19,09 18,64
75.  Pikov Dominik NOVÁK TA 18,66 19,46 18,66
76.  Jindřichov Ondřej HLAVINKA PR 18,68 20,57 18,68
77.  Jindřichov Vojtěch KOTRLÝ PR 18,71 20,59 18,71
78.  Oznice Tomáš VODA VS 18,76 NP 18,76
79.  Tehovec Tomáš POKORNÝ PH 18,80 19,50 18,80
80.  Bozkov Martin SLAVÍK SM 18,81 19,72 18,81
81.  Oznice Marek ŠUTA VS 18,86 18,86 31,36
82.  Oznice Lukáš GERŽA VS 18,89 18,89 27,35
83.  Dneboh Lukáš DANDA MB 18,91 19,08 18,91
84.  Závišice Ondřej ČÍP NJ 18,96 24,22 18,96
85.  Horní Měcholupy Tomáš PROKOP AB 18,99 19,36 18,99
86.  Dneboh Ondřej JIRČÁK MB 19,02 19,59 19,02
87.  Zbožnov Josef MLÁDEK CR 19,02 19,02 20,92
88.  Bozkov Jan ŽILÍK SM 19,03 19,64 19,03
89.  Otročín Dominik SVOBODA KV 19,03 19,03 21,85
90.  Dneboh Tomáš LERCH MB 19,04 19,44 19,04
91.  Bozkov Vojtěch HOLUBEC SM 19,04 20,40 19,04
92.  Dobrá Vladimír ZADINA HB 19,06 19,12 19,06
93.  Bozkov Vojtěch ŽILÍK SM 19,09 19,09 22,45
94.  Otročín Jiří TICHÝ KV 19,10 19,75 19,10
95.  Bozkov Jaroslav ŠMÍD SM 19,13 19,65 19,13
96.  Dobrá Patrik PEJZL HB 19,16 19,16 21,12
97.  Otročín Daniel HEMZA KV 19,20 20,65 19,20
98.  Zbožnov Martin ŠACH CR 19,20 19,20 NP
99.  Prosetín Jiří VOLEJNÍK CR 19,23 19,23 NP
100.  Císařov Petr HORÁK PR 19,24 19,77 19,24
101.  Otročín Vladimír HUDEC KV 19,29 22,37 19,29
102.  Otročín Martin STRAŠIL KV 19,33 19,33 22,23
103.  Císařov Radoslav BEDNÁŘ PR 19,36 20,12 19,36
104.  Císařov Tomáš HORÁK PR 19,40 20,24 19,40
105.  Obora Pavel NOVÁK PS 19,46 41,67 19,46
106.  Horní Kamenice Jakub KOLÁŘ DO 19,47 20,09 19,47
107.  Obora Lukáš BORL PS 19,60 NP 19,60
108.  Horní Kamenice Jakub JÍLEK DO 19,64 19,64 20,71
109.  Horní Měcholupy Šimon KUČERA AB 19,65 19,65 25,60
110.  Obora Daniel VRBA PS 19,66 19,66 21,46
111.  Císařov Vojtěch KÁŇA PR 19,67 19,86 19,67
112.  Horní Měcholupy Jaroslav ŽALUD AB 19,67 19,67 33,25
113.  Obora Jakub MRVÍK PS 19,68 20,42 19,68
114.  Pikov Jaroslav HOLUB TA 19,72 20,21 19,72
115.  Horní Měcholupy Jan ROHÁČ AB 19,74 20,05 19,74
116.  Jindřichov Jiří ČERVINKA PR 19,80 19,80 NP
117.  Bozkov Václav HUŠEK SM 19,86 19,86 NP
118.  Dobrá Jakub HOSPODKA HB 19,90 19,95 19,90
119.  Obora Jan ŘEZNÍČEK PS 19,90 21,58 19,90
120.  Obora Filip RENČ PS 19,97 21,36 19,97
121.  Jindřichov Pavel RYŠAVÝ PR 19,97 19,97 24,69
122.  Pikov Tomáš NOVÁK TA 20,01 20,18 20,01
123.  Bozkov Jiří LAMPA SM 20,05 20,05 21,04
124.  Brada Pavel VÁLEK JC 20,08 20,08 25,21
125.  Oznice Pavel RUČKA VS 20,13 20,13 NP
126.  Prosetín Dominik PEŠEK CR 20,18 20,18 NP
127.  Otročín Stanislav SOUKUP KV 20,23 20,23 NP
128.  Pikov Ondřej ŠITTA TA 20,33 20,33 NP
129.  Otročín Roman HAZMUKA KV 20,36 20,72 20,36
130.  Tehovec Jan HRUBÝ PH 20,38 20,38 20,45
131.  Jindřichov Štěpán ŠINDLER PR 20,44 27,20 20,44
132.  Jindřichov Pavel OREL PR 20,45 21,66 20,45
133.  Brada Ladislav VAŠEK JC 20,46 20,46 NP
134.  Prosetín Tomáš VOBEJDA CR 20,47 32,27 20,47
135.  Prosetín Petr SEVERÍN CR 20,50 20,50 20,69
136.  Prosetín Marek KUNHART CR 20,99 20,99 21,17
137.  Obora Karel LANG PS 21,31 21,31 NP
138.  Císařov Martin BEDNÁŘ PR 21,60 NP 21,60
139.  Prosetín Marek KADLEC CR 21,85 21,85 23,77
140.  Horní Měcholupy Kamil KARBAN AB 22,08 NP 22,08
141.  Císařov Martin KOUKAL PR 22,81 22,81 23,51
142.  Tehovec Adam RUBEŠ PH 23,08 27,54 23,08
143.  Tehovec Jaroslav NEČAS PH 23,13 23,13 NP
144.  Závišice Lukáš KAVKA NJ 23,72 23,72 NP
145.  Horní Kamenice Milan SEDLÁČEK DO 25,04 25,04 NP
146.  Prosetín Jakub KOMÁREK CR 28,65 32,45 28,65

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA OV 14,92 15,15 14,92
2.  HZS Královéhradeckého kraje Martin LIDMILA HK 15,63 15,83 15,63
3.  HZS Královéhradeckého kraje Jan ZHŘÍVAL HK 16,16 20,32 16,16
4.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC OV 16,16 16,16 NP
5.  HZS Pardubického kraje Jakub PAULÍČEK PA 16,22 16,59 16,22
6.  HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ HK 16,22 19,63 16,22
7.  HZS Královéhradeckého kraje Vojtěch KLENKA HK 16,39 16,39 NP
8.  HZS Moravskoslezského kraje Tomáš DROBISZ OV 16,48 16,90 16,48
9.  HZS Královéhradeckého kraje Jiří ŠKODNÝ HK 16,48 20,43 16,48
10.  HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK PM 16,58 17,10 16,58
11.  HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA ZL 16,63 16,63 NP
12.  HZS hlavního města Prahy Jakub ČERMÁK AB 16,72 17,40 16,72
13.  HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL OV 16,74 21,11 16,74
14.  HZS Moravskoslezského kraje Jakub ARVAI OV 16,80 17,08 16,80
15.  HaZZ Slovenské republiky Richard BUJNA - 16,87 17,04 16,87
16.  HZS Plzeňského kraje Jakub GROSS PM 16,89 17,24 16,89
17.  HZS Zlínského kraje Radek CHMELA ZL 16,89 16,89 NP
18.  HZS Zlínského kraje Petr KORÁBEČNÝ ZL 16,90 16,90 NP
19.  HZS Plzeňského kraje Vlastimil ŽÁK PM 16,91 17,37 16,91
20.  HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH PA 16,91 16,91 NP
21.  HZS Pardubického kraje Stanislav PAULÍČEK PA 16,94 21,91 16,94
22.  HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ PM 16,96 17,36 16,96
23.  HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP AB 16,96 16,96 NP
24.  HZS Královéhradeckého kraje Petr MAŘAN HK 16,98 17,52 16,98
25.  HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA AB 17,03 17,27 17,03
26.  HZS kraje Vysočina Radek NECHVÁTAL JI 17,06 17,16 17,06
27.  HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN AB 17,09 17,09 25,54
28.  HZS Zlínského kraje Petr VACULÍN ZL 17,18 17,31 17,18
29.  HaZZ Slovenské republiky Jaroslav CHALÁNY - 17,20 17,58 17,20
30.  HZS Libereckého kraje Jan KUČERA LI 17,20 17,20 24,00
31.  HZS Plzeňského kraje Martin ROHÁČ PM 17,26 19,59 17,26
32.  HZS Jihočeského kraje Ivan PĚNČA CB 17,27 17,95 17,27
33.  HZS Středočeského kraje Miloš JEŽEK AB 17,28 19,81 17,28
34.  HZS hlavního města Prahy Tomáš DANĚK AB 17,29 17,29 NP
35.  HZS kraje Vysočina Jiří JOUKL JI 17,30 17,67 17,30
36.  HZS Olomouckého kraje Jan ŠINDELKA OL 17,30 18,09 17,30
37.  HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA ZL 17,37 NP 17,37
38.  HZS kraje Vysočina Lukáš HONS JI 17,38 17,77 17,38
39.  HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS AB 17,43 20,41 17,43
40.  HZS podniku DEZA a.s. Petr KLVAŇA VS 17,44 17,44 21,02
41.  HZS Zlínského kraje Lukáš FIURÁŠEK ZL 17,44 17,44 NP
42.  HZS Plzeňského kraje Michal BULÍN PM 17,45 19,26 17,45
43.  HZS kraje Vysočina Stanislav HLADÍK JI 17,46 17,46 NP
44.  HZS Olomouckého kraje Václav BLAŽEK OL 17,49 17,96 17,49
45.  HZS Zlínského kraje Luděk OTÝPKA ZL 17,50 18,15 17,50
46.  HaZZ Slovenské republiky Jakub PAVELKA - 17,50 20,09 17,50
47.  HZS Středočeského kraje Jan VYHNÁNEK AB 17,54 20,23 17,54
48.  HZS Moravskoslezského kraje Aleš MASNÝ OV 17,58 23,17 17,58
49.  HaZZ Slovenské republiky Ján BODORÍK - 17,65 18,74 17,65
50.  HaZZ Slovenské republiky Jozef PAZERA - 17,65 22,27 17,65
51.  HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA ZL 17,68 17,68 NP
52.  HZS Karlovarského kraje Patrik ŽIŽKA KV 17,69 17,92 17,69
53.  HZS hlavního města Prahy Marek ŠVEC AB 17,73 26,02 17,73
54.  HZS kraje Vysočina Marek PEŠTÁL JI 17,75 20,64 17,75
55.  HZS Ústeckého kraje Jan VÁCHA UL 17,83 17,83 18,53
56.  HZS kraje Vysočina Martin KLIMEŠ JI 17,84 17,84 NP
57.  HZS Libereckého kraje Jan LAMPA LI 17,85 17,85 NP
58.  HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL PM 17,87 19,21 17,87
59.  HZS Královéhradeckého kraje Patrik KLIGL HK 17,88 17,88 NP
60.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš FOUKAL VS 17,89 20,87 17,89
61.  HZS podniku DEZA a.s. Radim BLIZŇÁK VS 17,90 18,65 17,90
62.  HZS Jihočeského kraje Patrik LUČANSKÝ CB 17,93 21,11 17,93
63.  HZS Plzeňského kraje Tomáš HOSPR PM 18,01 18,01 18,04
64.  HZS Olomouckého kraje Michal KUKLA OL 18,01 18,52 18,01
65.  HZS Ústeckého kraje David SOMOL UL 18,10 21,93 18,10
66.  HZS podniku DEZA a.s. Adam BARTOŇ VS 18,17 18,17 NP
67.  HZS Libereckého kraje Jakub KOZÁK LI 18,22 18,84 18,22
68.  HZS Jihomoravského kraje Martin BÍLEK BM 18,24 18,24 NP
69.  HZS podniku DEZA a.s. Jan KUBĚNA VS 18,35 18,35 NP
70.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš SKALKA VS 18,36 18,69 18,36
71.  HZS Středočeského kraje Bojislav SENOHRÁBEK AB 18,37 18,37 18,68
72.  HZS Středočeského kraje Milan TŮMA AB 18,43 19,19 18,43
73.  HZS Jihočeského kraje Pavel JANŮ CB 18,44 18,44 NP
74.  HZS Libereckého kraje Martin KULHAVÝ LI 18,45 20,29 18,45
75.  HZS Olomouckého kraje Jan KLIMECKÝ OL 18,49 18,96 18,49
76.  HZS Pardubického kraje Jakub DUŠEK PA 18,52 18,52 21,58
77.  HZS Olomouckého kraje Radek TOMČÍK OL 18,57 19,74 18,57
78.  HZS Ústeckého kraje Jan FINDA UL 18,57 18,57 25,48
79.  HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ LI 18,58 18,77 18,58
80.  HZS Jihomoravského kraje Petr KOLÍNEK BM 18,59 19,31 18,59
81.  HZS Jihočeského kraje Marek ŠENKÝŘ CB 18,60 NP 18,60
82.  HZS Jihočeského kraje Michal DOKTOR CB 18,80 18,80 23,42
83.  HZS Olomouckého kraje Josef BUCHTA OL 18,82 NP 18,82
84.  HZS Jihomoravského kraje Tomáš FRYČ BM 18,84 18,84 NP
85.  HZS hlavního města Prahy Martin ŠEVC AB 18,85 19,26 18,85
86.  HZS Olomouckého kraje Jaroslav ŽITNÝ OL 18,85 18,85 19,31
87.  HZS Jihočeského kraje Jan KUČERA CB 18,87 20,06 18,87
88.  HZS Ústeckého kraje Michal LUPÍNEK UL 18,96 NP 18,96
89.  HZS Jihočeského kraje Jan JEŽEK CB 18,99 19,49 18,99
90.  HZS Jihočeského kraje Vojtěch BAŠTA CB 19,02 19,64 19,02
91.  HZS Moravskoslezského kraje Martin GRYČ OV 19,11 19,11 NP
92.  HZS Pardubického kraje František KUCHTA PA 19,45 19,45 23,40
93.  HZS Olomouckého kraje Marek BIA OL 19,51 19,51 NP
94.  HZS Libereckého kraje Josef CHARVÁT LI 19,76 28,21 19,76
95.  HZS Libereckého kraje Marek NEUMANN LI 19,82 19,82 NP
96.  HZS hlavního města Prahy Ladislav VOBEJDA AB 19,88 19,88 NP
97.  HZS Ústeckého kraje Martin VLČEK UL 19,89 19,89 NP
98.  HZS Pardubického kraje Lukáš BEER PA 19,94 19,94 20,05
99.  HZS Karlovarského kraje Roman KRUMPHANZL KV 19,96 19,96 NP
100.  HZS kraje Vysočina Pavel HNÍZDIL JI 20,07 20,07 NP
101.  HZS Karlovarského kraje Ondřej KRBEC KV 20,08 31,55 20,08
102.  HZS Moravskoslezského kraje Richard SVAČINA OV 20,17 30,76 20,17
103.  HZS Jihomoravského kraje František KUBÍK BM 20,25 20,41 20,25
104.  HZS Ústeckého kraje Tomáš PAVLÍČEK UL 20,27 30,82 20,27
105.  HZS Středočeského kraje Václav ŘÍHA AB 20,37 20,89 20,37
106.  HZS hlavního města Prahy Marián FRANCÚZ AB 20,39 20,39 NP
107.  HZS podniku DEZA a.s. Dominik BABINEC VS 20,43 20,43 22,36
108.  HZS Karlovarského kraje Miroslav PAVLIŠ KV 20,65 20,65 21,07
109.  HZS Karlovarského kraje David TRÁVNÍČEK KV 20,94 21,46 20,94
110.  HZS Ústeckého kraje Marek VÁŇA UL 20,96 NP 20,96
111.  HZS Karlovarského kraje Petr PUPÁK KV 21,03 22,05 21,03
112.  HZS Karlovarského kraje Ondřej HORYCH KV 21,09 21,21 21,09
113.  HZS Libereckého kraje José JIRÁNEK LI 21,20 21,62 21,20
114.  HZS Jihomoravského kraje Patrik NĚMEC BM 21,24 23,14 21,24
115.  HZS kraje Vysočina Vladimír JANKO JI 21,47 21,47 NP
116.  HZS podniku DEZA a.s. David BEZDĚK VS 21,69 21,79 21,69
117.  HZS Ústeckého kraje Václav ŠEINER UL 21,87 21,87 24,47
118.  HZS Pardubického kraje Patrik SERBOUSEK PA 21,97 22,57 21,97
119.  HZS Karlovarského kraje Tomáš JINDRA KV 22,39 22,39 NP
120.  HZS Jihomoravského kraje Jakub POKRUTA BM 22,78 22,78 24,60
121.  HZS Jihomoravského kraje Lukáš VONDÁL BM 23,38 23,38 NP
122.  HZS Královéhradeckého kraje Dominik BĚLSKÝ HK 23,60 23,60 NP
123.  HZS Pardubického kraje Josef KOZEL PA 23,92 23,92 NP
124.  HaZZ Slovenské republiky Matúš SOLTIŠIK - 28,31 28,31 NP
125.  HZS Jihomoravského kraje Martin BŘENEK BM 29,08 29,08 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/09/18 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2009/09/19 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2009/09/20 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2019/08/30 Ústí nad Labem, věž, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - ženy, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - muži, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, Štafeta, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/09/01 Ústí nad Labem, požární útok, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře