Lhota 2015 - O pohár SDH

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 08. 2015 13:00
Kontakt:   Petr Fajgar
Telefon:  773 070 545
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 17,23 17,16 17,23
2.  Vésky B UH 17,41 17,28 17,41
3.  Mladcová ZL 17,53 17,53 17,41
4.  Vésky UH 17,88 17,88 17,79
5.  Bratřejov ZL 18,21 18,21 18,05
6.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,57 18,03 19,57
7.  Zádveřice ZL 18,89 18,89 18,59
8.  Martinice KM 19,08 18,68 19,08
9.  Štítná nad Vláří ZL 19,30 19,30 18,19
10.  Šarovy ZL 19,52 19,52 18,18
11.  Újezd ZL 19,57 18,03 19,57
12.  Lhota ZL 19,61 19,61 19,10
13.  Hradčovice UH 19,77 17,33 19,77
14.  Jestřabí ZL 20,66 20,66 20,19
15.  Poteč ZL 22,07 20,68 22,07
16.  Nevšová ZL 24,21 24,21 19,27
17.  Zahnašovice KM 25,65 20,86 25,65
18.  Sazovice ZL 26,24 26,24 20,81
19.  Tečovice ZL 27,14 19,47 27,14
20.  Mysločovice ZL 27,23 27,23 26,57
21.  Racková ZL 30,19 30,19 29,05
22.  Oldřichovice ZL 37,64 37,64 34,25
23.  Velký Ořechov B ZL NP 18,16 NP
23.  Velký Ořechov C ZL NP NP NP
23.  Nedašov ZL NP NP NP
23.  Louky ZL NP 20,56 NP
23.  Křekov ZL DSQ 23,77 23,32

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,13 16,95 17,13
2.  Hřivínův Újezd ZL 18,66 18,40 18,66
3.  Velký Ořechov ZL 18,74 18,60 18,74
4.  Bratřejov ZL 18,82 17,79 18,82
5.  Slušovice ZL 19,26 19,26 18,67
6.  Malenovice ZL 19,69 19,69 18,07
7.  Machová ZL 19,83 19,46 19,83
8.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 20,67 19,46 20,67
9.  Nedašova Lhota ZL 21,19 21,19 18,81
10.  Sazovice ZL 23,98 19,63 23,98
11.  Lhota ZL NP NP 19,73
11.  Hostišová ZL NP 18,38 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lhota ZL 19,15 19,15 18,26
2.  Machová ZL 19,61 19,61 19,38
3.  Kaňovice ZL 19,68 19,14 19,68
4.  Malenovice ZL 19,95 19,95 18,57
5.  Slušovice ZL 22,01 22,01 21,62
6.  Sazovice ZL 22,51 22,51 18,53
7.  Bohuslavice u Zlína ZL 24,19 22,77 24,19
8.  Racková ZL NP NP 35,29

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zádveřice ZL 15,88 15,62 15,88
2.  Sazovice ZL 17,06 16,55 17,06
3.  Lukov ZL 17,30 17,30 16,77
4.  Mysločovice ZL 17,32 17,32 16,85
5.  Zdounky KM 17,93 17,93 17,71
6.  Lipová ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,9517,1317,132015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Holešov KM17,4217,2517,422019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,9817,6617,662014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vlachovice ZL16,7117,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Velký Ořechov ZL17,4418,0418,042017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vlachovice ZL18,1218,1118,122017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Velký Ořechov ZL18,3618,4318,432018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Vlachovice ZL18,5218,2718,522019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hřivínův Újezd ZL18,4018,6618,662015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Racková ZL18,2318,6918,692018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL18,6018,7418,742015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hřivínův Újezd ZL17,7018,7718,772014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bratřejov ZL18,4118,8218,822014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bratřejov ZL17,7918,8218,822015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nedašova Lhota ZL18,8418,7018,842017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Velký Ořechov ZL18,8718,7618,872019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bratřejov ZL18,9518,2018,952017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bratřejov ZL19,1618,8019,162016/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Ořechov ZL19,1818,6719,182016/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zahnašovice KM17,3819,2019,202013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Slušovice ZL19,2618,6719,262015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Popov ZL18,4319,2919,292019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bohuslavice u Zlína ZL18,3119,3319,332019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Kaňovice ZL18,4019,4119,412016/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Drnovice ZL19,5818,4219,582013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Holešov KM19,5919,5219,592018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bojkovice UH19,5916,6719,592019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malenovice ZL19,6918,0719,692015/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Tečovice ZL18,3519,7019,702014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Prštné ZL19,7719,2719,772017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Machová - Dorostenky

19,61https://youtu.be/yRbrOdNC77E Kateřina Brázdilová

Machová - Ženy

19,83https://youtu.be/9O7au02_6YM Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/07 Lhota u Malenovic, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/08/06 Lhota u Malenovic, ZL, Pohár starosty obce
ZLPS
2006/08/05 Lhota, ZL, Pohár starosty obce
ZLPS
2007/08/04 Lhota, ZL, Pohár starosty obce
ZLPS
2008/07/19 Lhota, ZL, O pohár SDH Lhota
ZLPS
2009/07/19 Lhota, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/07/18 Lhota, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/07/15 Lhota, O pohár SDH
ZLPS
2013/08/18 Lhota, O pohár SDH Lhota
ZLPS
2014/05/24 Lhota u Zlína, O pohár SDH Lhota
-
2014/08/17 Lhota u Zlína, O pohár SDH
ZLPS
2015/08/16 Lhota, O pohár SDH
ZLPS
2016/08/14 Lhota, O pohár SDH
ZLPS
2017/08/20 Lhota u Zlína, O pohár SDH
ZLPS
2018/08/19 Lhota u Zlína, O putovní pohár SDH Lhota
ZLPS
2019/08/25 Lhota, O putovní pohár SDH Lhota
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře