Horní Lideč 2014 - Stovky Horní Lideč

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 07. 2014 09:00
Kontakt:   Vlastimil Gašek
Telefon:  603 182 734
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 15,91 15,91 NP
2.  Juřinka Šuba Radek VS 16,33 16,33 NP
3.  Hradec Králové Paulíček Jakub HK 16,46 NP 16,46
4.  Nepolisy Zhříval Jan HK 16,53 16,91 16,53
5.  Francova Lhota Chmela Radek VS 16,59 16,68 16,59
6.  Široký Důl Flídr Jan  SY 16,67 16,67 NP
7.  Ostrava Vondra Adam  OV 16,75 16,75 NP
8.  Hradec Králové Paulíček Stanislav HK 16,82 16,82 16,83
9.  Morašice Škodný Jiří SY 16,85 16,85 NP
10.  Poprad Baláž Robert PP 16,89 17,15 16,89
11.  Ostrava Bezruč Kamil OV 16,90 20,81 16,89
12.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO 17,01 20,24 17,01
13.  Malechov Tůma Luboš KT 17,07 17,08 17,07
14.  Valašské Meziříčí Korábečný Petr VS 17,08 19,91 17,07
15.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 17,14 17,14 NP
16.  Podvysoká Šulek Ján CA 17,23 NP 17,23
17.  Závišice Kahánek Ondra NJ 17,26 18,28 17,26
18.  Meziměstí Slovák Pavel NA 17,40 21,10 17,40
19.  Michálkovice Svačina Richard OV 17,53 20,36 17,53
20.  Maršová Kresáň Ivan BY 17,63 17,63 17,63
21.  - Zavadzan Stanislav - 17,69 18,40 17,69
22.  Trusovice Brodacký Michal SY 17,73 17,73 18,01
23.  Rožmitál pod Třemšínem Vachata Jan PB 17,76 17,76 NP
24.  Jindřichov Biskup Jan PR 17,79 17,79 NP
25.  Karviná Sikora David KA 17,83 NP 17,83
26.  Karviná Dal Marcel KA 17,89 18,42 17,89
27.  Rosice Šach Martin PA 17,98 17,98 36,61
28.  Písková Lhota Adam Josef MB 17,99 NP 17,99
29.  Krouna Bělský Dominik CR 18,09 18,09 28,13
30.  Kúty Režný Michal SE 18,12 18,12 22,31

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 17,21 17,34 17,21
2.  Štěnovický Borek Marešová Monika PJ 17,40 17,96 17,40
3.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 17,50 19,96 17,50
4.  Dolní Bukovsko Tomasková Linda CB 17,70 17,96 17,70
5.  Karviná Witoszová Karolína KA 17,71 NP 17,71
6.  Horní Lánov Honců Natálie TU 17,72 17,85 17,72
7.  Komárovice Pavlíková Ester VS 17,90 17,90 18,11
8.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 18,20 27,91 18,20
9.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 18,27 18,31 18,27
10.  Písková Lhota Pohanková Lucie NB 18,32 18,32 NP
11.  Michálkovice Bezručová Klára OV 18,51 18,51 18,79
12.  Bludov Strouhalová Lucie SU 18,61 18,61 19,25
13.  Ondřejov Davídková Šárka PH 18,69 21,23 18,69
14.  Vlčnov Mertová Martina UH 18,77 18,90 18,77
15.  Dolní Čermná Langrová Lucie UO 18,78 18,78 19,37
16.  Velichovky Nechanická Aneta  NA 19,01 19,25 19,01
17.  Michálkovice Nechvátalová Lucie  OV 19,03 19,03 37,48
18.  Veľká Bytča Čupcová Erika BY 19,24 19,50 19,24
19.  Albrechtice Drobná Magdalena  KA 19,42 20,65 19,42
20.  Kúty Bolfová Erika SE 19,44 19,44 19,79
21.  Vlčnov Pestlová Michaela UH 19,64 20,97 19,64
22.  Skuteč Matoušová Lenka CR 19,68 19,91 19,68
23.  Vlčnov Dacíková Barbora UH 19,79 19,79 20,15
24.  Zahnašovice Možíšová Lucie KM 20,64 20,65 20,64
25.  Komárovice Květoňová Veronika VS 20,70 21,06 20,70
26.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 20,81 NP 20,81
27.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada  AB 21,00 21,00 28,91
28.  Komárovice Plesníková Patricie VS 21,01 21,00 NP
29.  Dolní Třešňovec Šilarová Vendula UO 21,02 23,19 21,01
30.  Ostrožská Nová Ves Zmeškalová Klára UH 21,45 21,45 21,49

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  15,89 23 21.07.2014 10:44
 Josef Navrátil  15,76 10 25.07.2014 21:13
 Honza Adamec  15,00 0 21.07.2014 13:32
 Michal Matějíček  15,23 0 25.07.2014 13:53


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  17,24 22 25.07.2014 21:14
 Petr Kropáč  17,27 19 21.07.2014 10:44
 Michal Matějíček  17,43 3 25.07.2014 13:55
 Honza Adamec  17,50 0 21.07.2014 13:33

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/11 Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce, Horní Lideč
VHL
2013/07/27 Horní Lideč, Stovky Horní Lideč
ČP
2013/08/10 Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce
VHL
2013/08/10 Horní Lideč, 3. ročník o pohár starosty obce Horní Lideč
-
2014/07/26 Horní Lideč, Stovky Horní Lideč
ČP
2014/08/09 Horní Lideč - hřiště, O pohár starosty obce,Soutěž na 2B
-
2015/07/11 Horní Lideč - sportovní areál, O pohár starosty obce(noční soutěž)
-
2016/07/02 Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce
JLNS
2017/07/01 Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce
JLNS
2018/07/14 Horní Lideč sportovní areal, O putovní pohár starosty obce
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
Kdy Kde Liga


Komentáře