Holice 2018 - 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1787096904923995/
Kdy: 21. 04. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon:  723001002
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Zadal: Martin Valenta


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tatobity SM 14,88 14,88 14,55
2.  Myštěves HK 15,10 14,39 15,10
3.  Dubenec TU 15,55 15,55 15,09
4.  Zderaz A RA 15,81 15,62 15,81
5.  Mělník - Blata ME 16,12 15,91 16,12
6.  Chyjice JC 16,15 16,15 15,18
7.  Slepotice A PA 16,32 16,32 16,13
8.  Smidary HK 16,66 15,92 16,66
9.  Lanšperk UO 16,78 16,78 16,24
10.  Košťálov SM 16,86 16,86 15,50
11.  Stéblová B PA 16,91 15,65 16,91
12.  Rokytnice nad Rokytnou TR 16,92 16,92 15,87
13.  Jílové u Držkova JN 16,96 16,96 16,18
14.  Květná SY 17,02 17,02 16,07
15.  Petrovice TR 17,65 17,58 17,65
16.  Moravany PA 18,12 18,12 17,13
17.  Zhoř u Tábora TA 18,92 18,61 18,92
18.  Jeřmanice LI 19,18 19,18 18,61
19.  Pomezí A SY 19,53 19,53 18,05
20.  Bohuslavice A NA 19,63 19,63 17,92
21.  Komárovice VS 19,79 19,79 19,62
22.  Kosova Hora PB 21,48 21,48 19,94
23.  Dolní Ředice PA 21,60 21,44 21,60
24.  Vinary UO 24,40 24,40 23,95
25.  Králíky UO 26,33 26,33 25,11
26.  Pomezí B SY 29,57 29,57 29,38
27.  Slepotice B PA NP NP NP
27.  - Koštálov - NP NP NP
27.  Hrobice PA NP NP NP
27.  Stradouň UO NP NP NP
27.  - RB Crew - NP NP NP
27.  Zderaz B RA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Holice PA 18,98 18,46 18,98
2.  Štětí LT 20,52 20,52 20,39
3.  Bohuslavice B NA 20,71 20,71 20,47
4.  Dašice PA 21,43 21,43 20,76
5.  Hrobice A PA 23,25 23,25 18,27
6.  Slepotice PA 23,76 19,36 23,76
7.  Komárovice VS 27,30 27,30 22,69
8.  Polička SY 34,80 19,46 34,80
9.  Zderaz C RA NP NP NP
9.  Vinary UO NP NP NP
9.  Hrobice Explosia PA NP NP NP
9.  Stradouň UO NP NP NP
9.  Stéblová PA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rohovládova Bělá PA--14,752017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tatobity SM14,8814,5514,882018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Smidary HK--14,892017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK--15,092017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK14,3915,1015,102018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dubenec TU15,5515,0915,552018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrobice PA--15,812017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zderaz ARA15,6215,8115,812018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM--15,932017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mělník - BlataME15,9116,1216,122018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chyjice JC16,1515,1816,152018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Červený Kostelec NA--16,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nedvězí SY--16,222017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Tatobity SM--16,232017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svinčany PA--16,312017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Slepotice APA16,3216,1316,322018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Smidary HK15,9216,6616,662018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lanšperk UO16,7816,2416,782018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dubenec TU--16,842017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SM16,8615,5016,862018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stéblová BPA15,6516,9116,912018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytnice nad Rokytnou TR16,9215,8716,922018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jílové u Držkova JN16,9616,1816,962018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Moravany PA--17,022017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Květná SY17,0216,0717,022018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vinary UO--17,402017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zhoř u Tábora TA--17,532017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Petrovice TR17,5817,6517,652018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nové Dvory LT--17,832017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stéblová DPA--17,932017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Holice PA18,4618,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Holice A PA--19,712017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Štětí LT20,5220,3920,522018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bohuslavice B NA20,7120,4720,712018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dašice PA21,4320,7621,432018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bohuslavice u Zlína ZL--22,002017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nové Dvory LT--22,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Slepotice PA--22,242017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrobice A PA23,2518,2723,252018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Štětí LT--23,442017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Slepotice PA19,3623,7623,762018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Komárovice VS27,3022,6927,302018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Stéblová PA--27,412017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Holice B PA--33,302017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Polička SY19,4634,8034,802018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Košťálov SM--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zderaz C RANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nedvězí SY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Rokytnice nad Rokytnou TR--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Stéblová PANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Stradouň UONPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Vinary UONPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Komárovice VS--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/04/16 Holice, náměstí TGM, 2. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
Kdy Kde Liga


Komentáře