Český Rudolec 2015 - XI. ročník Mikulášské soutěže 2015

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/timeline/
Kdy: 05. 12. 2015 09:30
Kontakt:   Huml Ondřej, SDH Český Rudolec
Telefon:  +420 607 184 413
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Ondřej Huml


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 14,47 - -
2.  Olešná HB 15,01 - -
3.  Litovany TR 15,07 - -
4.  Želetava TR 15,14 - -
5.  Heřmaneč JH 15,49 - -
6.  Chotěmice TA 15,67 - -
7.  Zliv A CB 15,72 - -
8.  Petrovice B TR 15,73 - -
9.  Branice - Milenovice PI 15,81 - -
10.  Lanšperk UO 16,35 - -
11.  Drahňovice BN 16,48 - -
12.  Nová Ves JI 16,54 - -
13.  Lhotice TR 16,66 - -
14.  Dešná B JH 16,72 - -
15.  Chlum B CK 16,77 - -
16.  Tučapy TA 16,84 - -
17.  Plešovice CK 17,12 - -
18.  Police TR 17,24 - -
19.  Chválkov PE 17,33 - -
20.  Horní Meziříčko JH 17,79 - -
21.  Valtínov JH 18,09 - -
22.  Panské Dubenky JI 18,35 - -
23.  Stajka JH 18,41 - -
24.  Rohovka PE 18,55 - -
25.  Roseč JH 18,82 - -
26.  Kaliště PE 18,92 - -
27.  Rosice CR 19,13 - -
28.  Kojatice TR 19,48 - -
29.  Stříbřec JH 19,63 - -
30.  Chlum u Třeboně JH 19,94 - -
31.  Cizkrajov JH 20,18 - -
32.  Slavošovice CB 20,26 - -
33.  Třebelovice TR 20,29 - -
34.  Chotýčany CB 20,59 - -
35.  Slapy B TA 21,05 - -
36.  Slapy A TA 21,08 - -
37.  Polště JH 21,82 - -
38.  Kunžak JH 22,12 - -
39.  Ústrašice TA 22,63 - -
40.  Kostníky TR 23,44 - -
41.  Žirovnice A PE 24,01 - -
42.  Drunče JH 26,84 - -
43.  Strmilov JH 30,20 - -
44.  Dolní Žďár JH 32,69 - -
45.  Horní Pole JH 35,32 - -
46.  Žirovnice B PE NP - -
46.  Bohdalín PE NP - -
46.  Český Rudolec JH NP - -
46.  Zahrádky JH NP - -
46.  Zhoř u Tábora TA NP - -
46.  Mysletice JI NP - -
46.  Dvorce TA NP - -
46.  Libkova Voda PE NP - -
46.  Kamenice nad Lipou PE NP - -
46.  Krasonice JI NP - -
46.  Markvarec JH NP - -
46.  Štítary DO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,45 - -
2.  Budišov TR 18,92 - -
3.  Chotěmice TA 20,39 - -
4.  Mydlovary CB 20,98 - -
5.  Strachoňovice JI 21,15 - -
6.  Lanšperk UO 21,50 - -
7.  Zdešov JH 22,30 - -
8.  Chlum u Třeboně JH 23,59 - -
9.  Kostníky TR 25,24 - -
10.  Nová Včelnice JH 28,07 - -
11.  Dvorce JH NP - -
11.  Ústrašice TA NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kamenice nad Lipou A PE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Strachoňovice A JI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zdešov JH22,2220,2422,222019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Batelov JI19,4322,3622,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Kamenice nad Lipou B PE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Heřmaneč - Muži

15,49https://youtu.be/Q2zGJRjVKsc Ondřej Pecha

Panské Dubenky - Muži

18,35https://youtu.be/eB6bm98Kcws Petr Volavka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/-lj8DGkPl3Q

Kód: -lj8DGkPl3Q



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Komentáře