Bijacovce, štadión 2013 - finále Východoslovenskej hasičskej ligy

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 09. 2013 09:00
Kontakt:  
Telefon:  101101
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský
Zadal: stanostas

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kecerovský Lipovec KE 14,47 14,47 14,43
2.  Bijacovce LE 14,66 14,62 14,66
3.  Sveržov BJ 14,90 14,90 14,36
4.  Hrabovec BJ 14,93 14,93 14,84
5.  Zlaté BJ 14,98 14,98 14,31
6.  Spišská Sobota PP 15,37 15,37 14,94
7.  Terňa PO 15,38 15,38 15,26
8.  Chrastné KE 15,49 15,23 15,49
9.  Reľov KK 15,79 15,26 15,79
10.  Spišský Štvrtok LE 15,94 14,63 15,94
10.  Kravany PP 15,94 15,41 15,94
12.  Vtáčkovce KE 15,99 15,99 15,00
13.  Markušovce SN 16,13 16,13 15,77
14.  Bertotovce PO 16,19 14,69 16,19
15.  Slovenské Nové Mesto TV 16,32 16,26 16,32
15.  Spišská Stará Ves KK 16,32 16,32 16,22
17.  Belarus ( Bělorusko ) Šuňava - 16,52 16,52 15,43
18.  Svidník SK 17,59 17,59 15,28
19.  Jakubovany SB 17,65 17,65 16,51
20.  Žakovce KK 19,05 18,24 19,05
21.  Bystré VT 19,11 18,72 19,11
22.  Spišská Nová Ves SN 22,02 21,80 22,02
23.  Dúbrava LE 22,57 22,57 19,67
24.  Lúčka SB NP NP NP
24.  Krivany SB NP NP NP
24.  Hermanovce PO NP NP NP
24.  Nižné Ružbachy SL NP NP NP
24.  Danišovce SN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lúčka SB 17,95 17,95 17,20
2.  Terňa PO 18,78 18,78 17,54
3.  Gregorovce PO 19,66 19,66 19,65
4.  Bijacovce LE 19,71 19,71 19,36
5.  Odorín SN 20,08 20,08 19,97
6.  Spišský Štvrtok LE 20,16 18,90 20,16
7.  Markušovce SN 20,89 17,90 20,89
8.  Belarus ( Bělorusko ) Ihľany - 22,77 22,57 22,77
9.  Rakúsy KK 23,04 21,75 23,04
10.  Vtáčkovce KE 23,25 18,70 23,25
11.  Torysa SB 24,23 24,23 23,25
12.  Belarus ( Bělorusko ) Šuňava - 28,28 27,26 28,28
13.  Danišovce SN 28,71 24,75 28,71
14.  Spišská Sobota PP NP NP 16,75
14.  Čižatice KE NP NP NP
14.  Sveržov BJ NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bijacovce LE 14,41 14,24 14,41
2.  Zlaté BJ 14,43 14,17 14,43
3.  Nižné Ružbachy SL 14,62 14,62 13,82
4.  Reľov KK 14,96 14,68 14,96
5.  Spišská Sobota PP 14,99 14,08 14,99
6.  Hermanovce PO 15,01 14,91 15,01
7.  Svidník SK 15,23 15,08 15,23
8.  Spišská Nová Ves SN 15,30 15,27 15,30
9.  Hrabovec BJ 15,34 15,34 14,41
10.  Žakovce KK 15,64 15,30 15,64
11.  Markušovce SN 15,65 15,65 15,39
12.  Kravany PP 15,75 15,07 15,75
13.  Belarus ( Bělorusko ) Šuňava - 16,05 16,05 15,06
14.  Terňa PO 16,13 16,13 15,45
15.  Vtáčkovce KE 16,29 16,29 15,26
16.  Danišovce SN 17,03 16,21 17,03
17.  Sveržov BJ 17,55 17,55 17,27
18.  Bystré VT 18,40 18,40 17,43
19.  Spišská Stará Ves KK 18,67 18,20 18,67
20.  Chrastné KE 18,96 18,26 118,96
21.  Slovenské Nové Mesto TV 20,88 19,00 20,88
22.  Dúbrava LE 22,63 22,63 20,04
23.  Kecerovský Lipovec KE 25,21 14,06 15,21
24.  Spišský Štvrtok LE 32,31 28,95 32,31
25.  Lúčka SB NP NP NP
25.  Jakubovany SB NP NP NP
25.  Bertotovce PO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vtáčkovce KE 18,19 18,19 18,05
2.  Spišská Sobota PP 18,29 18,29 17,74
3.  Čižatice KE 18,34 18,19 18,34
4.  Spišský Štvrtok LE 18,66 18,66 18,00
5.  Sveržov BJ 18,86 17,17 18,86
6.  Bijacovce LE 19,86 19,86 18,57
7.  Belarus ( Bělorusko ) Šuňava - 21,54 21,54 20,68
8.  Belarus ( Bělorusko ) Ihľany - 24,54 24,09 24,54
9.  Torysa SB 31,89 31,89 18,21
10.  Danišovce SN 35,44 35,44 34,79
11.  Rakúsy KK 36,51 36,51 27,46
12.  Odorín SN NP NP NP
12.  Markušovce SN NP NP NP
12.  Lúčka SB NP NP NP
12.  Gregorovce PO NP NP NP
12.  Terňa PO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zbora PU13,8514,0213,852015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Brumov ZL15,0813,9813,982015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Revúčka RA14,1814,0214,022015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podhorie ZA14,0614,9814,062015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Orechová Potôň DS14,25NP14,252015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stupné PB14,5114,2814,282015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rudinka KM16,2214,3014,302015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pavlice TT14,3415,3914,342015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Prašník PN14,3414,4514,342015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Spišský Štvrtok LE15,6614,3614,362015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Poľný Kesov NR14,3814,8114,382015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krupina KA14,41NP14,412015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kecerovský Lipovec KE14,4714,4314,472013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žakovce KK14,5514,5414,542015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bobrovček LM--14,602015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štôla PP14,6116,5314,612015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Spišský Štvrtok IILE--14,632015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sveržov BJ15,8714,6314,632015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bijacovce LE14,6214,6614,662013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Revúčka RA--14,682015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  - Šenkvice-14,6922,6014,692015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bijacovce LE14,6915,7314,692015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štôla APP--14,712015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Staškov CA14,7215,5014,722015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Záturčie MTNP14,7414,742015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Háj TR14,82NP14,822015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Milpoš SB14,8515,2714,852015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hrabovec BJNP14,8614,862015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sveržov BJ--14,862015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sládkovičovo GA17,6814,8814,882015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Moškovec TR18,4716,9816,982015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Poľný Kesov NR17,1117,8417,112015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Spišský Štvrtok LE17,2017,1217,122015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Ihrište PU17,2417,8817,242015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Horná Ves PD17,4317,2517,252015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Veľké Šenkvice PK17,62NP17,622015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Rudník MY18,6817,7017,702015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nosice PU17,7851,6317,782015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Lúčka SB17,9517,2017,952013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Spišský Štvrtok LE--18,042015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dežerice BN18,0718,7518,072015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bytčica ZA18,2818,8118,412015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. - Bytča -18,7518,4118,412015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Terňa PO--18,502015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Setechov BY18,7322,7418,732015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Odorín SN--18,752015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Terňa PO18,7817,5418,782013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kúty SENP18,8418,842015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Zeleneč TTNP18,9518,952015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Lúčka SB--19,072015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Čižatice KE--19,152015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bijacovce LE19,4419,1619,162015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hrabovec BJ21,0719,2519,252015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bijacovce LE--19,382015/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hliník nad Váhom BYNP19,4919,492015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Gregorovce PO19,6619,6519,662013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Blažovce TR19,6824,8419,682015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bijacovce LE19,7119,3619,712013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Odorín SN20,0819,9720,082013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Spišský Štvrtok LE18,9020,1620,162013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/28 Bijacovce, štadión, finále Východoslovenskej hasičskej ligy
-
2014/08/31 Bijacovce, 10.kolo RHLS
RHLS
2014/08/31 Bijacovce, 10.kolo RHLS Finále
-
2014/08/31 Bijacovce, 6.ročník NOČNEJ hasičskej súťaže
-
2014/08/31 Bijacovce, futbalové ihrisko, 6. ročník Nočnej hasičskej súťaže Bijacovce
FSSK
2015/08/31 Bijacovce, Nočná súťaž Bijacovce 2015
FSSK
2015/10/10 Bijacovce, SLOVENSKÝ SUPERPOHÁR 2015
FSSK
Kdy Kde Liga


Komentáře