Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | PH | 14,81 | 14,81 | 14,55 | |
2. | Frýdštejn | JN | 15,27 | 14,91 | 14,19 | |
3. | Pěnčín | JN | 15,12 | 15,12 | 14,75 | |
4. | Břehy | MB | 15,80 | 15,80 | 15,03 | |
5. | Valdice | JC | 16,25 | 16,25 | 16,09 | |
6. | Jeřmanice | LI | 16,53 | 16,53 | 16,32 | |
7. | Hradčany | LI | 17,00 | 17,00 | 15,32 | |
8. | Tanvald Šumburk | JN | 17,19 | 16,86 | 17,19 | |
9. | Příchovice | JN | 17,53 | 17,53 | 16,77 | |
10. | Krásná Ves B | MB | 18,28 | 18,28 | 18,19 | |
11. | Velké Hamry | JN | 18,41 | 18,41 | 15,04 | |
12. | Škodějov | SM | 18,53 | 18,53 | 17,83 | |
13. | Roudný | JN | 18,81 | 17,69 | 18,81 | |
14. | Odolenovice | JN | 18,93 | 18,93 | 17,32 | |
15. | Krásná Ves | MB | 19,11 | 19,11 | 18,19 | |
16. | Koberovy | JN | 19,27 | 17,39 | 19,27 | |
17. | Karlinky | LI | 19,88 | 19,88 | 15,02 | |
18. | Bystřice | JC | 22,44 | 21,26 | 22,44 | |
19. | Záskalí | LI | 25,30 | 22,09 | 25,30 | |
20. | Bukovno | MB | NP | NP | NP | |
20. | Malá Skála | JN | NP | NP | NP | |
20. | Těpeře | JN | NP | 17,15 | 16,83 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Veselá | SM | 17,44 | 17,44 | 17,30 | |
2. | Zlatá Olešnice | JN | 18,19 | 17,02 | 18,19 | |
3. | Pěnčín | JN | 18,22 | 18,15 | 18,22 | |
4. | Jeřmanice B | LI | 18,40 | 18,40 | 17,52 | |
5. | Raspenava | LI | 19,34 | 19,34 | 19,12 | |
6. | Olešnice | SM | 19,37 | 19,30 | 19,37 | |
7. | Břehy | MB | 22,30 | 22,30 | 17,41 | |
8. | Kosořice | MB | 22,60 | 22,60 | 21,62 | |
9. | Vesec | SM | 25,75 | 22,72 | 25,75 | |
10. | Jeřmanice | LI | 28,12 | 17,15 | 28,12 | |
11. | Dalešice | JN | 31,43 | 31,43 | 31,22 | |
12. | Mělník Blata | ME | 40,51 | 40,51 | 40,44 | |
13. | Koberovy | JN | NP | 59,73 | 28,20 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | PH | 19,60 | 19,60 | 19,13 | |
2. | Škodějov | SM | 20,29 | 20,07 | 20,29 | |
3. | Bystřice | JC | 20,36 | 19,41 | 20,36 | |
4. | Hradčany | LI | 20,51 | 20,51 | 19,60 | |
5. | Jeřmanice | LI | 21,29 | 21,29 | 20,61 | |
6. | Příchovice | JN | 21,65 | 21,65 | 20,68 | |
7. | Těpeře | JN | 26,90 | 26,90 | 24,30 | |
8. | Odolenovice | JN | 29,66 | 29,66 | 28,26 | |
9. | Záskalí | LI | 31,30 | 24,59 | 31,30 | |
10. | Koberovy | JN | 45,89 | 27,13 | 45,89 | |
11. | Velké Hamry | JN | NP | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | SM | 20,39 | 20,17 | 20,39 | |
2. | Ostroměř | JC | 21,35 | 21,18 | 21,35 | |
3. | Dalešice | JN | 21,70 | 20,71 | 21,70 | |
4. | Příšovice | LI | 22,25 | 22,25 | 22,00 | |
5. | Smržovka ženy | JN | 25,44 | 25,44 | 25,05 | |
6. | Dalešice ženy | JN | 30,95 | 28,83 | 30,95 | |
7. | Smržovka muži | JN | 31,42 | 31,42 | 29,53 | |
8. | Dolní Sytová | SM | 33,68 | 32,79 | 33,68 | |
9. | Bukovina, Turnov
| SM | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře