Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 13. 07. 2019 11:00 |
Kontakt: | P. Pardnos |
Telefon: | 603369146 |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mladoňovice | TR | 16,17 | 16,16 | 16,17 | |
2. | Pasohlávky | BO | 16,25 | 16,25 | 16,07 | |
3. | Renmotor Jinolice | JC | 16,32 | 16,14 | 16,32 | |
4. | Prchalov | NJ | 16,53 | 16,33 | 16,53 | |
5. | Velké Hoštice | OP | 16,58 | 16,58 | 16,12 | |
6. | Lavičky | ZR | 16,65 | 16,41 | 16,65 | |
6. | Hrabůvka | PR | 16,65 | 16,40 | 16,65 | |
8. | Petrovice | TR | 16,67 | 16,67 | 16,61 | |
9. | Plumlov | PV | 16,69 | 16,23 | 16,69 | |
10. | Nevcehle | JI | 16,73 | 15,76 | 16,73 | |
11. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,77 | 16,63 | 16,77 | |
12. | Letohrad - Kunčice B | UO | 16,99 | 16,99 | 16,79 | |
13. | Bašnice | JC | 17,03 | 15,29 | 17,03 | |
14. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,09 | 17,03 | 17,09 | |
15. | Zahorčice | ST | 17,20 | 17,20 | 16,53 | |
16. | Pšánky | HK | 17,23 | 17,23 | 16,80 | |
17. | Obrubce | MB | 17,36 | 17,36 | 16,27 | |
18. | Čechtín | TR | 17,79 | 17,61 | 17,79 | |
19. | Kynice | HB | 17,85 | 16,84 | 17,85 | |
20. | Olešná | HB | 17,99 | 17,99 | 17,51 | |
21. | Myslibořice | TR | 18,17 | 17,45 | 18,17 | |
22. | Loučany | OL | 18,21 | 17,08 | 18,21 | |
23. | Krotějov Sport | TA | 18,79 | 18,79 | 16,47 | |
24. | Vřesovice | HO | 19,68 | 18,79 | 19,68 | |
25. | Trnava | TR | NP | - | - | |
25. | Krasonice | JI | NP | - | - | |
25. | Stará Říše | JI | NP | NP | NP | |
25. | Čikov | TR | NP | NP | NP | |
25. | Výčapy | TR | NP | NP | 17,29 | |
25. | Chotěmice | TA | NP | 16,47 | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobice Explosia | PA | 16,20 | 16,13 | 16,20 | |
2. | Sloup | PZ | 16,55 | 16,04 | 16,55 | |
3. | Nepomuky | UO | 16,77 | 16,77 | 16,43 | |
4. | Malé Hoštice | OP | 16,97 | 16,97 | 16,53 | |
5. | Košťálov | SM | 17,04 | 17,04 | 16,20 | |
6. | Renmotor Jinolice | JC | 17,42 | 17,42 | 16,28 | |
7. | Petrůvky | TR | 17,55 | 16,73 | 17,55 | |
8. | Dětkovice | VY | 17,58 | 17,58 | 15,54 | |
9. | Budišov | TR | 17,75 | 16,86 | 17,75 | |
10. | Dlouhá Ves | RK | 18,18 | 16,67 | 18,18 | |
11. | Nevcehle | JI | 18,43 | 16,90 | 18,43 | |
12. | Benetice | TR | 18,72 | 18,72 | 18,25 | |
13. | Olešná | HB | 19,24 | 17,64 | 19,24 | |
14. | Stará Říše | JI | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Honza Adamec | 16 ** | 18 | 12.07.2019 19:19 | |
Radek Staněk | 16 ** | 9 | 10.07.2019 06:49 | |
Krleša | 16 ** | 8 | 12.07.2019 16:58 | |
Milan Šafránek | 15 ** | 3 | 08.07.2019 17:21 | |
Lukáš Vaculík | 15 ** | 0 | 13.07.2019 08:08 | |
Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 13.07.2019 09:32 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Michal Matějíček | 16 ** | 23 | 12.07.2019 10:20 | |
Lukáš Vaculík | 16 ** | 22 | 13.07.2019 08:08 | |
Milan Šafránek | 16 ** | 21 | 08.07.2019 17:21 | |
Honza Adamec | 16 ** | 20 | 12.07.2019 19:20 | |
Krleša | 16 ** | 19 | 12.07.2019 16:58 | |
Radek Staněk | 16 ** | 16 | 10.07.2019 06:50 |
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Sloup - Ženy | 16,55 | https://youtu.be/lv6BYflC9g4 | Tomáš Fiala | |
Obrubce - Muži | 17,36 | https://youtu.be/FUmSi2bCaC8 | Pepa Adam | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře