Ostrava 2015 - CYP cup

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 05. 2015 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ostrava Krpec Pavel OV 15,95 15,95 NP
2.  Turčianske Teplice Pěkný Jakub TR 16,04 16,04 NP
3.  Zbožnov Lidmila Martin CR 16,12 16,12 NP
4.  Ostrava Dopirák David OV 16,25 16,91 16,25
5.  Oznice Klvaňa Daniel VS 16,44 16,83 16,44
6.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan DO 16,46 NP 16,46
7.  Karolinka Sklárny Gášek Jan VS 16,50 21,11 16,50
8.  Žebnice Bulín Michal PS 16,69 16,69 24,15
9.  Francova Lhota Chmela Radek VS 16,76 20,29 16,76
10.  Plzeň - město Harasimovič Jindřich PM 16,77 17,08 16,77
11.  Kozlovice Vyvial Jan FM 16,86 16,86 NP
12.  Zbožnov Divoš Václav CR 16,87 16,87 NP
13.  Hradec Králové Novotný Václav HK 16,89 16,89 NP
14.  Ostrava Hrbáč Adam OV 16,91 21,14 16,91
15.  Karviná Kudrna Šimon KA 17,01 21,33 17,01
16.  Žebnice Soukup Dominik PS 17,11 17,49 17,11
17.  Petrovice Kováč Petr BK 17,12 20,78 17,12
18.  Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr KT 17,14 19,33 17,14
19.  Morašice Škodný Jiří SY 17,16 17,16 21,89
20.  Michálkovice Svačina Richard OV 17,19 34,29 17,19
21.  Michálkovice Peterek Marek OV 17,26 22,40 17,26
22.  Malechov Tůma Luboš KT 17,30 17,30 22,91
23.  Valašské Meziříčí Fiurášek Lukáš VS 17,37 17,66 17,37
24.  Závišice Kuběna Jan NJ 17,44 17,44 NP
25.  Ivanovice na Hané Stoiciu Ionut Dumitru VY 17,45 17,64 17,45
26.  Ostrava Mrozowski Libor OV 17,50 17,50 NP
27.  Maršová Kresáň Ivan BY 17,51 26,24 17,51
28.  Ostrava Bezruč Kamil OV 17,57 17,57 NP
29.  Závišice Kahánek Ondřej NJ 17,58 17,58 NP
29.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 17,58 22,42 17,58
29.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO 17,58 17,58 NP
32.  Podvysoká Šulek Ján CA 17,60 17,66 17,60
32.  Krouna Bělský Dominik CR 17,60 17,60 NP
34.  Trusovice Brodacký Michal SY 17,65 17,65 29,37
35.  Jindřichov Biskup Jan PR 17,67 17,86 17,67
36.  Poprad Baláž Robert PP 17,68 17,68 988,00
37.  Karviná Motyka Jiří KA 17,79 18,11 17,79
38.  Bozkov Lampa Jan SM 17,88 17,88 NP
39.  Mistřín Bezucha Vojtěch HO 17,93 17,93 NP
40.  Velký Ořechov Jurák Ondřej ZL 18,00 18,41 18,00
41.  Nepolisy Richter Lukáš HK 18,17 35,09 18,17
42.  Turčianske Teplice Somol David TR 18,21 18,21 18,58
43.  Choltice Dušek Martin PA 18,22 18,82 18,22
44.  Morašice Juren František SY 18,50 18,82 18,50
45.  Plzeň - město Provazník Martin PM 18,81 18,81 NP
46.  Nepolisy Zhříval Jan HK 18,85 19,63 18,85
47.  Frýdek Alexovič Richard FM 19,07 20,75 19,07
48.  Mistřín Hajný Dominik HO 19,12 29,74 19,12
49.  Moravský Beroun Kukla Michal BR 19,13 19,56 19,13
50.  Turčianske Teplice Bujna Richard TR 19,14 19,74 19,14
51.  Desná Rosypal Josef SY 19,23 NP 19,23
52.  Jindřichov Bláha Martin PR 19,37 19,66 19,37
53.  Desná Šimek Pavel SY 19,42 19,77 19,42
53.  Kozlovice Tabach Lukáš FM 19,42 19,42 22,65
55.  Turčianske Teplice Vácha Pavel TR 19,53 23,01 19,53
56.  Kostomlátky Pavelka Martin NB 19,57 20,24 19,57
56.  Desná Kuchta František SY 19,57 19,57 25,10
58.  Kamenec u Poličky Nykl Michal SY 19,85 19,85 21,08
59.  Ostrava Brim Lukáš OV 19,91 19,91 20,24
60.  Kozlovice Pavlíček Jakub FM 20,11 20,11 NP
61.  Chrudim I Beer Lukáš CR 20,15 20,15 20,53
62.  Dobrá Hospodka Jakub HB 20,25 22,92 20,25
63.  Mistřín Vašulka Petr HO 20,36 21,41 20,36
64.  Moravičany Dokoupil Martin SU 20,65 20,65 28,33
65.  Mistřín Šalša Evžen HO 20,71 21,31 20,71
66.  Turčianske Teplice Sojčík Pavel TR 20,77 22,07 20,77
67.  Velenka Samek David NB 20,78 20,78 NP
68.  Karviná Sikora David KA 20,83 20,83 NP
69.  Bludov Weidinger Tomáš SU 20,84 NP 20,84
70.  Ivanovice na Hané Kusala Dušan VY 21,06 24,08 21,06
71.  Tehovec Moša Matěj PH 21,30 21,30 21,84
72.  Desná Boštík Jaroslav SY 21,34 31,28 21,34
73.  Písková Lhota Novotný Lukáš NB 21,66 23,97 21,66
74.  Dobrá Kasal Jakub HB 21,95 21,95 31,07
75.  Štítné Urban Petr PE 22,22 25,90 22,22
76.  Ústí nad Orlicí Weindlich Ladislav UO 22,39 22,39 22,85
77.  Plzeň - město Roháč Martin PM 22,47 22,47 988,00
78.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 23,14 23,14 NP
79.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 23,20 NP 23,20
80.  Morkovice Kolář Michal KM 24,27 24,51 24,27
81.  Valašské Meziříčí Korábečný Petr VS 24,87 24,87 NP
82.  Závišice Melnar David NJ 26,35 26,35 NP
83.  Ostrava Arvai Jakub OV 26,48 26,48 NP
84.  Plzeň - město Žák Vlastimil PM NP NP NP
84.  Poprad Kičin Marek PP NP NP NP
84.  Karviná Langer Petr KA NP NP NP
84.  Krouna Bělský Patrik CR NP NP NP
84.  Tuř Gierlowski Michal JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 16,84 17,25 16,84
2.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,23 17,48 17,23
3.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 17,56 17,97 17,56
4.  Horní Lánov Honců Natálie TU 17,64 17,64 NP
5.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 17,68 18,65 17,68
6.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 17,73 17,94 17,73
7.  Písková Lhota Pohanková Lucie NB 18,16 18,16 18,16
8.  Ledenice Šestáková Lenka CB 18,21 18,21 26,61
9.  Vysoká Staňková Barbora PR 18,30 18,30 23,77
10.  Chválenice Škodová Barbora PJ 18,31 18,59 18,31
11.  Chválenice Caltová Dominika PJ 18,32 18,47 18,32
12.  Alojzov Pekrová Martina PV 18,42 18,42 NP
13.  Oznice Klvaňová Dominika VS 18,44 18,44 NP
14.  Chválenice Jůzková Martina PJ 18,61 18,88 18,61
15.  Michálkovice Bezručová Klára OV 18,62 18,62 31,77
16.  Dolní Měcholupy Růžičková Tereza AB 18,80 18,80 18,92
17.  Bludov Strouhalová Lucie SU 18,91 18,91 19,28
18.  Krmelín Ručková Dominika FM 19,06 19,24 19,06
19.  Petrovice Vašíčková Leona BK 19,16 19,16 NP
20.  Horní Lánov Hartigová Marcela TU 19,23 19,23 21,80
21.  Dolní Měcholupy Mikulková Denisa AB 19,27 23,13 19,27
22.  Česká Bělá Dipoldová Jana HB 19,32 19,48 19,32
23.  Kamenec u Poličky Doležalová Michaela SY 19,35 19,35 23,62
24.  Michálkovice Nechvátalová Lucie OV 19,37 19,70 19,37
25.  Staré Město Škultetyová Nikola FM 19,41 19,85 19,41
26.  Bozkov Kafková Lucie SM 19,61 19,61 22,65
27.  Desná Šauerová Petra SY 19,63 19,77 19,63
28.  Tuhaň Fibichová Alena CL 19,74 20,11 19,74
29.  Skalice Škultetyová Andrea FM 19,98 NP 19,98
30.  Tísek Homolová Barbora NJ 19,99 20,84 19,99
31.  Dětkovice Plšková Barbora PV 20,27 20,27 20,76
32.  Ostrava Zemánková Lucie OV 20,29 20,42 20,29
33.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada AB 20,59 20,59 21,47
34.  Tísek Jedličková Lucie NJ 21,27 27,30 21,27
35.  Miroslav Francová Aneta ZN 21,32 21,32 28,22
36.  Podvysoká Vráblová Žaneta CA 21,43 25,64 21,43
37.  Horní Lideč Bělotová Michaela VS 21,61 21,61 22,03
38.  Ostrava Torčíková Adéla OV 21,70 22,66 21,70
39.  Frýdek Onderková Lucie FM 22,69 22,69 26,03
40.  Poniklá Pajerová Karolína SM 22,89 22,89 NP
41.  Morkovice Sehnalová Kristyna KM 23,93 23,93 NP
42.  Karviná Witoszová Karolína KA 29,37 29,37 NP
43.  Michálkovice Uhrová Kateřina OV NP NP NP
43.  Poniklá Jiroušová Šárka SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  15,90 20 21.05.2015 17:50
 Michal Matějíček  15,89 19 22.05.2015 12:13
 Petr Jezek  15,76 6 20.05.2015 11:27
 Petr Kropáč  16,17 3 21.05.2015 18:11


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17,29 0 21.05.2015 18:12
 Petr Jezek  17,55 0 20.05.2015 11:28
 Michal Matějíček  17,65 0 22.05.2015 12:14
 Honza Adamec  17,80 0 21.05.2015 17:51

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019
FSCR
2019/05/25 Ostrava, Český pohár 100
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře