Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 26. 06. 1999 13:00 |
Kontakt: | Leopold Andrýsek, Opatovice 98 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Přerov |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opatovice | PR | 19,43 | - | - | |
1. | Mistřice B | UH | 21,25 | - | - | |
2. | Nová Ves | OV | 19,68 | - | - | |
2. | Loukov | KM | 30,26 | - | - | |
3. | Mistřice | UH | 19,77 | - | - | |
3. | Provodovice | PR | 31,19 | - | - | |
4. | Radíkov | PR | 20,29 | - | - | |
4. | Nová Ves | FM | 33,69 | - | - | |
5. | Výčapy | TR | 20,33 | - | - | |
5. | Drahotuše (Hranice IV) | PR | 42,21 | - | - | |
6. | Karolinka | VS | 20,51 | - | - | |
6. | Sobíšky | PR | 43,13 | - | - | |
7. | Bezuchov | PR | 20,53 | - | - | |
7. | Paršovice | PR | NP | - | - | |
7. | Petrovice B | TR | NP | - | - | |
8. | Babice | VS | 20,62 | - | - | |
9. | Hranice | PR | 20,90 | - | - | |
10. | Petřvald 2-Petřvaldík | NJ | 21,03 | - | - | |
11. | Letohrad - Jeleni | UO | 21,15 | - | - | |
12. | Rychlov | KM | 21,27 | - | - | |
13. | Tísek | NJ | 21,38 | - | - | |
14. | Velké Hoštice | OP | 21,61 | - | - | |
15. | Hlinsko | PR | 22,25 | - | - | |
16. | Petrovice | TR | 23,68 | - | - | |
17. | Brněnec | SY | 25,71 | - | - | |
18. | Olšovec | PR | 26,50 | - | - | |
19. | Milenov | PR | 26,87 | - | - | |
20. | Starý Lískovec Sport | BM | 31,52 | - | - | |
21. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 39,35 | - | - | |
22. | Mikulovice | TR | 45,41 | - | - | |
23. | Vítonice | KM | NP | - | - | |
23. | Čechtín | TR | NP | - | - | |
23. | Teplice nad Bečvou | PR | NP | - | - | |
23. | Jindřichov | PR | NP | - | - | |
23. | Vacenovice | HO | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Výčapy | TR | 19,33 | - | - | |
2. | Tísek | NJ | 19,69 | - | - | |
3. | Opatovice | PR | 20,78 | - | - | |
4. | Rychlov | KM | 21,64 | - | - | |
5. | Mistřice | UH | 21,89 | - | - | |
6. | Kunovice | VS | 21,95 | - | - | |
7. | Radíkov | PR | 22,89 | - | - | |
8. | Bělotín | PR | 29,07 | - | - | |
9. | Moravská Chrastová | SY | 32,80 | - | - | |
10. | Hostišová | ZL | 38,23 | - | - | |
11. | Hlinsko | PR | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře