Liga: | Táborská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 08. 09. 2012 13:00 |
Kontakt: | Jiří Novotný |
Telefon: | 603539347 |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Petr Ružička |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chářovice A | BN | 16,88 | 16,75 | 16,88 | |
2. | Jankov | BN | 17,03 | 17,03 | 16,98 | |
3. | Heřmaneč | JH | 17,40 | 17,40 | 17,29 | |
4. | Daměnice | BN | 17,58 | 17,58 | 17,38 | |
5. | Dvorce A | TA | 17,70 | 17,70 | 17,45 | |
6. | Jablonná | PB | 18,18 | 17,26 | 18,18 | |
7. | Tučapy A | TA | 18,22 | 18,22 | 17,53 | |
8. | Chrbonín A | TA | 18,37 | 18,37 | 17,84 | |
9. | Strmilov | JH | 18,57 | 18,57 | 17,85 | |
10. | Bohdalín | PE | 18,60 | 18,59 | 18,60 | |
11. | Jaronice | CB | 18,74 | 18,21 | 18,74 | |
12. | Kamenice nad Lipou | PE | 18,96 | 18,16 | 18,96 | |
13. | Ústrašice B | TA | 19,06 | 19,06 | 18,84 | |
14. | Načeradec A | BN | 19,08 | 18,00 | 19,08 | |
15. | Slapy | TA | 19,30 | 17,34 | 19,30 | |
16. | Skalice | TA | 19,47 | 19,47 | 18,47 | |
17. | Zhoř u Tábora A | TA | 19,61 | 18,36 | 19,61 | |
18. | Tučapy B | TA | 21,00 | 21,00 | 20,75 | |
19. | Košice A | TA | 21,63 | 21,33 | 21,63 | |
20. | Kaliště | JI | 21,64 | 19,78 | 21,64 | |
21. | Načeradec B | BN | 22,73 | 21,98 | 22,73 | |
22. | Zdešov | JH | 23,67 | 22,32 | 23,67 | |
23. | Kozmice | TA | 23,80 | 22,08 | 23,80 | |
24. | Zárybničná Lhota | TA | 24,08 | 21,80 | 24,08 | |
26. | Chýnov | TA | 26,14 | 19,24 | 26,14 | |
27. | Chlum u Třeboně | JH | 31,73 | 31,73 | 18,87 | |
28. | Žďár | JH | - | - | - | |
28. | Chotěmice | TA | - | 16,65 | - | |
28. | Chválkov | PE | - | - | - | |
28. | Řepeč | TA | - | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce | TA | 18,01 | 18,01 | 17,49 | |
2. | Kamenice nad Lipou | PE | 18,42 | 17,90 | 18,42 | |
3. | Ústrašice | TA | 18,70 | 18,70 | 17,86 | |
4. | Daměnice | BN | 20,19 | 20,19 | 19,14 | |
5. | Dvorce B | TA | 20,33 | 19,10 | 20,33 | |
6. | Chrbonín | TA | 20,72 | 18,67 | 20,72 | |
7. | Nová Včelnice | JH | 20,94 | 20,94 | 19,76 | |
8. | Chotěmice | TA | 22,29 | 22,29 | 19,39 | |
9. | Zdešov | JH | 23,26 | 23,26 | 22,04 | |
10. | Chlum u Třeboně | JH | 23,42 | 23,01 | 23,42 | |
11. | Zhoř u Tábora | TA | 27,30 | 27,30 | 26,36 | |
12. | Kozmice | TA | 28,74 | 19,76 | 28,94 | |
13. | Načeradec | BN | - | - | - | |
13. | Kamenice nad Lipou dorost | PE | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Chářovice - Muži | 16,88 | https://youtu.be/ZQBa_yVfV6Y | Milan Pádivý | |
Heřmaneč - Muži | 17,40 | https://youtu.be/nlImSMuO4_U | Ondřej Pecha | |
Daměnice - Muži | 17,58 | https://youtu.be/17GCOEeDCBg | Lenka Kratochvílová | |
Daměnice - Ženy | 20,19 | https://youtu.be/yZaJQVEA3eE | Lenka Kratochvílová | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře