Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 19. 09. 2021 10:00 |
Kontakt: | Jana Houžvičková |
Telefon: | 732 566 239 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatobity | SM | 16,91 | 16,55 | 16,91 | |
2. | Dubenec | TU | 17,02 | 17,02 | 16,70 | |
3. | Sychrov | MB | 17,25 | 17,25 | 17,03 | |
4. | Indivindi | NA | 17,55 | 16,26 | 17,55 | |
5. | Dobšín Kamenice | MB | 17,66 | 17,66 | 17,10 | |
6. | Olešnice | SM | 17,74 | 17,72 | 17,74 | |
7. | Obrubce | MB | 17,80 | 17,80 | 16,65 | |
8. | Břehy | MB | 17,98 | 17,11 | 17,98 | |
9. | Karlinky | LI | 18,00 | 17,79 | 18,00 | |
10. | Jirkov A | JN | 18,13 | 18,13 | 17,22 | |
11. | Březová | LI | 18,92 | 18,92 | 18,59 | |
12. | Bechov | MB | 19,81 | 18,35 | 19,81 | |
13. | Horní Měcholupy | AB | 21,25 | 21,25 | 18,40 | |
14. | Krásná Ves | MB | 21,41 | 21,41 | 18,91 | |
15. | Jirkov B | JN | 22,81 | 22,81 | 21,39 | |
16. | Žehrov | MB | 26,61 | 26,61 | 18,94 | |
17. | Dneboh | MB | 28,27 | 27,81 | 28,27 | |
18. | Třebnouševes | JC | 31,48 | 31,34 | 31,48 | |
19. | Jílové u Držkova | JN | NP | NP | 20,30 | |
19. | Košťálov | SM | NP | NP | 19,39 | |
19. | Frýdštejn | JN | NP | NP | NP | |
19. | Brada - Rybníček | JC | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | SM | 17,23 | 17,23 | 16,16 | |
2. | Sychrov | MB | 17,41 | 17,38 | 17,41 | |
3. | Bratříkov | JN | 18,03 | 18,03 | 18,01 | |
4. | Košťálov | SM | 18,56 | 16,83 | 18,56 | |
5. | Jeřmanice | LI | 20,20 | 18,51 | 20,20 | |
6. | Bechov | MB | 20,83 | 20,83 | 20,34 | |
7. | Břehy | MB | 21,16 | 21,16 | 19,94 | |
8. | Olešnice | SM | 21,25 | 20,23 | 21,25 | |
9. | Kosmonosy | MB | 21,58 | 21,31 | 21,58 | |
10. | Pěnčín | JN | 23,47 | 16,72 | 23,47 | |
11. | Benešov u Semil | SM | 23,67 | 23,67 | 21,54 | |
12. | Krásná Ves | MB | 33,17 | 33,17 | 32,88 | |
13. | Katusice | MB | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | SM | 16,41 | 15,75 | 16,41 | 2022/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Košťálov | SM | 16,46 | 16,02 | 16,46 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Košťálov | SM | 16,46 | 16,91 | 16,91 | 2019/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Košťálov | SM | 16,93 | 16,65 | 16,93 | 2017/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Ploukonice | SM | 16,74 | 17,15 | 17,15 | 2023/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Kosmonosy | MB | 16,66 | 17,15 | 17,15 | 2019/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Bratříkov | JN | 17,19 | 16,95 | 17,19 | 2017/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Ploukonice | SM | 17,23 | 16,16 | 17,23 | 2021/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Katusice | MB | 17,25 | 17,16 | 17,25 | 2018/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Sychrov | MB | 17,00 | 17,29 | 17,29 | 2020/08/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Benešov u Semil | SM | 17,31 | 16,39 | 17,31 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Sychrov | MB | 17,16 | 17,40 | 17,40 | 2023/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Sychrov | MB | 17,38 | 17,41 | 17,41 | 2021/09/19 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Malá Skála Béčko | JN | 16,90 | 17,41 | 17,41 | 2019/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Benešov u Semil | SM | 17,24 | 17,43 | 17,43 | 2018/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Kosmonosy | MB | 17,40 | 17,45 | 17,45 | 2020/08/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Sychrov A | MB | 17,20 | 17,46 | 17,46 | 2019/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Ploukonice | SM | 17,47 | 17,24 | 17,47 | 2019/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Košťálov | SM | 17,47 | 17,18 | 17,47 | 2023/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Pěnčín | JN | 17,37 | 17,47 | 17,47 | 2022/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Libuň | JC | 17,24 | 17,50 | 17,50 | 2017/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Sychrov | MB | 17,51 | 17,23 | 17,51 | 2017/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Veselá | SM | 17,55 | 17,12 | 17,55 | 2020/08/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Olešnice | SM | 17,57 | 16,90 | 17,57 | 2023/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Benešov u Semil | SM | 16,52 | 17,59 | 17,59 | 2019/09/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Ploukonice | SM | 17,08 | 17,59 | 17,59 | 2020/08/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Libuň | JC | 17,22 | 17,63 | 17,63 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Jeřice | JC | 17,63 | 16,92 | 17,63 | 2023/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Jablonec nad Jizerou | SM | 17,75 | 17,73 | 17,75 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Kosmonosy | MB | 16,70 | 17,77 | 17,77 | 2023/09/16 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Indivindi - Muži | 17,55 | https://youtu.be/8llPprm9W9g | Jakub Šmída | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře