Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 05. 2014 10:00 |
Kontakt: | plk.Ing.Krumphanzl Roman |
Telefon: | +420-950 371 120 |
Okres: | Karlovy Vary |
Kraj: | Karlovarský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) Jakub Pěkný | - | 13,88 | 13,88 | - | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Kamil Bezruč | - | 14,11 | 14,65 | 14,11 | |
4. | Domaželice Michal Janda | PR | 15,00 | 16,61 | 15,00 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Jan Ježek | - | 15,21 | 15,40 | 15,21 | |
7. | Plzeň - město Jindřich Harasimovič | PM | 15,28 | 15,33 | 15,28 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Tom Gehlert | - | 15,29 | 15,29 | 17,42 | |
9. | Belarus ( Bělorusko ) Viliam Štinčík | - | 15,30 | 15,60 | 15,30 | |
10. | Karviná Jakub Arvai | KA | 15,31 | 16,80 | 15,31 | |
11. | Jihlava Lukáš Honz | JI | 15,33 | 15,33 | 15,34 | |
12. | Belarus ( Bělorusko ) René Frost | - | 15,44 | 15,59 | 15,44 | |
13. | Belarus ( Bělorusko ) Petr Miřádský | - | 15,50 | 20,53 | 15,50 | |
14. | Belarus ( Bělorusko ) Jaroslav Zhoř | - | 15,54 | 15,54 | 15,77 | |
15. | Belarus ( Bělorusko ) Jan Hopp | - | 15,57 | - | 15,57 | |
16. | Belarus ( Bělorusko ) Adrian Dassler | - | 15,59 | 15,59 | 15,64 | |
17. | Plzeň - město Martin Roháč | PM | 15,64 | 15,64 | 16,40 | |
18. | Belarus ( Bělorusko ) Radim Švehla | - | 15,65 | 16,04 | 15,65 | |
19. | Belarus ( Bělorusko ) Milan Tůma | - | 15,69 | 15,89 | 15,69 | |
20. | Žebnice Michal Bulín | PS | 15,80 | 19,73 | 15,80 | |
21. | Česká Třebová Václav Mikyska | UO | 15,90 | 15,97 | 15,90 | |
21. | Belarus ( Bělorusko ) Michal Doktor | - | 15,90 | 16,22 | 15,90 | |
23. | Plzeň - město Jan Hůla | PM | 15,94 | 16,31 | 15,94 | |
24. | Belarus ( Bělorusko ) Lukáš Novotný | - | 15,98 | 16,54 | 15,98 | |
25. | Plzeň - město Tomáš Hospr | PM | 16,04 | 16,70 | 16,04 | |
26. | Belarus ( Bělorusko ) Josef Vlach | - | 16,20 | 16,58 | 16,20 | |
27. | Karviná Jiří Motyka | KA | 16,27 | 16,27 | 18,83 | |
28. | Belarus ( Bělorusko ) Zbyněk Hradil | - | 16,28 | 16,35 | 16,28 | |
29. | Belarus ( Bělorusko ) Sebastian Thale | - | 16,29 | 20,36 | 16,29 | |
30. | Belarus ( Bělorusko ) Marek Koláček | - | 16,46 | 17,61 | 16,46 | |
31. | Ústí nad Orlicí Likáš Flach | UO | 16,55 | 22,92 | 16,55 | |
32. | Belarus ( Bělorusko ) Milan Čada | - | 16,72 | 17,16 | 16,72 | |
32. | Belarus ( Bělorusko ) Václav Říha | - | 16,72 | 17,37 | 16,72 | |
34. | Belarus ( Bělorusko ) Martin Vlček | - | 16,86 | 21,27 | 16,86 | |
35. | Belarus ( Bělorusko ) Tommy Paulick | - | 17,00 | 17,00 | 18,08 | |
35. | Belarus ( Bělorusko ) Martin Bílek | - | 17,00 | 19,46 | 17,00 | |
37. | Ústí nad Orlicí Jan Kurka | UO | 17,06 | 17,22 | 17,06 | |
38. | Belarus ( Bělorusko ) Jiří Karas | - | 17,07 | 17,15 | 17,07 | |
38. | Belarus ( Bělorusko ) Pavel Říha | - | 17,07 | 17,37 | 17,07 | |
38. | Karviná Marcel Dal | KA | 17,07 | 17,07 | 17,55 | |
41. | Belarus ( Bělorusko ) Daniel Buxbaum | - | 17,10 | 17,83 | 17,10 | |
42. | Belarus ( Bělorusko ) Stanislav Šmíd | - | 17,12 | 17,04 | 17,12 | |
43. | Belarus ( Bělorusko ) David Kelch | - | 17,15 | 18,60 | 17,15 | |
43. | Belarus ( Bělorusko ) Tomáš Daněk | - | 17,15 | 18,82 | 17,15 | |
45. | Belarus ( Bělorusko ) Ondřej Horych | - | 17,22 | 17,77 | 17,22 | |
46. | Karviná David Sikora | KA | 17,37 | 18,22 | 17,37 | |
47. | Belarus ( Bělorusko ) Ladislav stárek | - | 17,62 | 18,04 | 17,62 | |
48. | Belarus ( Bělorusko ) Marcel Dreyhaupt | - | 17,68 | 17,68 | - | |
49. | Belarus ( Bělorusko ) Pavel Janů | - | 17,77 | 18,42 | 17,77 | |
50. | Belarus ( Bělorusko ) Ladislav Vobejda | - | 17,87 | 19,72 | 17,87 | |
51. | Belarus ( Bělorusko ) Miroslav Ferdan | - | 18,01 | 18,01 | 18,29 | |
52. | Belarus ( Bělorusko ) Jan Finda | - | 18,68 | 18,68 | 19,21 | |
53. | Česká Třebová Jan Moravec | UO | 18,94 | 19,43 | 18,94 | |
54. | Belarus ( Bělorusko ) Michal Šída | - | 19,07 | 25,86 | 19,07 | |
55. | Belarus ( Bělorusko ) Peter Friesen | - | 19,20 | 21,02 | 19,20 | |
56. | Česká Třebová Kamil Tomeš | UO | 19,41 | 21,69 | 19,41 | |
57. | Belarus ( Bělorusko ) Marcus Lautenschlager | - | 19,59 | 19,61 | 19,59 | |
58. | Belarus ( Bělorusko ) Mathias Wedel | - | 19,88 | 24,18 | 19,88 | |
59. | Český Těšín Martin Gryč | KA | 20,70 | 20,70 | - | |
60. | Belarus ( Bělorusko ) Marek Šenkýř | - | 20,93 | 22,78 | 20,93 | |
61. | Belarus ( Bělorusko ) Jindřich stýblo | - | 21,12 | 21,12 | 22,78 | |
62. | Ústí nad Orlicí Tomáš Pavlíček | UO | 21,55 | 21,55 | - | |
63. | Belarus ( Bělorusko ) Florian Muller | - | 23,53 | 24,80 | 23,53 | |
64. | Luká Jan Juřička | OL | 27,63 | 27,63 | 27,99 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/beeMSZd4ygM Kód: beeMSZd4ygM |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2011/05/05 | Karlovy Vary, První závod Ligy ČR 2011 | |
2011/06/18 | Karlovy Vary, Krajské kolo dorostu | |
2014/05/03 | Karlovy Vary, Výstupu na věž KV | |
2014/06/22 | Stadion AC Start, Karlovarský pohár , 100m + PÚ (3B) | |
2016/05/04 | Karlovy Vary, Karlovarská věž | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře