Dolany 2017 (Prachatice)
O pohár
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 08. 2017 09:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kalenice | Strakonice | 17,09 | 16,68 | 17,09 | 0,41 |
|
![]() | 2. | Šipoun (mimo body) | Prachatice | 17,41 | 16,87 | 17,41 | 0,54 |
|
![]() | 3. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,76 | 17,76 | 17,21 | 0,55 |
|
![]() | 4. | Zahorčice | Strakonice | 17,85 | 17,37 | 17,85 | 0,48 |
|
![]() | 5. | Drachkov | Strakonice | 17,86 | 17,39 | 17,86 | 0,47 |
|
![]() | 6. | Nišovice | Strakonice | 17,90 | 17,19 | 17,90 | 0,71 |
|
![]() | 7. | Bezdědovice | Strakonice | 18,99 | 17,47 | 18,99 | 1,52 |
|
![]() | 8. | Dolany | Prachatice | 19,15 | 19,15 | 19,03 | 0,12 |
|
![]() | 9. | Přechovice | Strakonice | 19,22 | 18,43 | 19,22 | 0,79 |
|
![]() | 10. | Bohumilice A (mimo body) | Prachatice | 20,95 | 18,77 | 20,95 | 2,18 |
|
![]() | 11. | Svatá Maří | Prachatice | 24,31 | 24,31 | 17,58 | 6,73 |
|
![]() | 12. | Budilov B | Prachatice | 26,37 | 26,37 | 19,07 | 7,30 |
|
![]() | 13. | - Muži pod napětím (mimo body) E.ON | bez určení okresu | 30,92 | 30,92 | 29,76 | 1,16 |
|
![]() | 14. | Vacov | Prachatice | 39,23 | 39,23 | 20,04 | 19,19 |
|
![]() | 15. | Výškovice (mimo body) | Prachatice | NP | - | - | - |
|
![]() | 15. | Bohumilice B | Prachatice | NP | - | - | - |
|
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Dolany | Prachatice | 18,96 | 18,96 | 18,71 | 0,25 |
|
![]() | 2. | Onšovice | Prachatice | 20,08 | 20,08 | 19,82 | 0,26 |
|
![]() | 3. | Vacov A | Prachatice | 20,16 | 20,16 | 20,05 | 0,11 |
|
![]() | 4. | Nihošovice | Strakonice | 20,57 | 20,57 | 18,88 | 1,69 |
|
![]() | 5. | Dražejov | Strakonice | 21,93 | 19,67 | 21,93 | 2,26 |
|
![]() | 6. | Žihobce | Klatovy | 23,73 | 23,73 | 21,08 | 2,65 |
|
![]() | 7. | Vacov C | Prachatice | 26,05 | 22,15 | 26,05 | 3,90 |
|
![]() | 8. | - Ženy pod proudem (mimo body) E.ON | bez určení okresu | 45,48 | 45,48 | 43,08 | 2,40 |
|
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Třísov | Český Krumlov | 13,47 | 13,47 | 13,41 | 0,06 |
|
![]() | 2. | Dolany | Prachatice | 14,46 | 14,46 | 14,41 | 0,05 |
|
![]() | 3. | Jáma A | Prachatice | 14,57 | 14,57 | 14,10 | 0,47 |
|
![]() | 4. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,56 | 18,08 | 18,56 | 0,48 |
|
![]() | 5. | Bohumilice | Prachatice | 22,78 | 22,78 | 22,49 | 0,29 |
|
![]() | 6. | Vacov | Prachatice | NP | - | - | - |
|
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Budilov A | Prachatice | 17,65 | 16,99 | 17,65 | 0,66 |
|
![]() | 2. | Dřešín | Strakonice | 17,80 | 17,03 | 17,80 | 0,77 |
|
![]() | 3. | Horní Poříčí | Strakonice | 21,97 | 20,30 | 21,97 | 1,67 |
|
![]() | 4. | Vacov | Prachatice | 22,07 | 21,96 | 22,07 | 0,11 |
|
![]() | 5. | Žihobce A | Klatovy | NP | - | - | - |
|
Přípravka, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Vacov | Prachatice | 29,66 | 29,66 | 27,67 | 1,99 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov | Prachatice | 32,81 | 35,10 | 35,10 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Vacov | Prachatice | 36,86 | 36,66 | 36,86 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | Prachatice | 38,41 | 31,77 | 38,41 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Budilov | Prachatice | 45,83 | 42,22 | 45,83 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Vacov | Prachatice | 47,61 | 48,61 | 48,61 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jáma | Prachatice | 12,66 | 12,37 | 12,66 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Žihobce | Klatovy | 13,39 | 13,24 | 13,39 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Chlum | Český Krumlov | 13,65 | 13,14 | 13,65 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | 14,12 | 14,36 | 14,36 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Dřešín | Strakonice | 14,39 | 13,85 | 14,39 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Dřešín | Strakonice | 14,05 | 14,67 | 14,67 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | 14,72 | 14,35 | 14,72 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Dolany | Prachatice | 14,83 | 14,95 | 14,95 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Horní Poříčí | Strakonice | 14,44 | 15,37 | 15,37 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Dřešín | Strakonice | 15,05 | 15,53 | 15,53 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov | Prachatice | 15,65 | 15,57 | 15,65 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Chlum | Český Krumlov | 15,60 | 15,70 | 15,70 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov | Prachatice | 15,75 | 16,57 | 16,57 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Zdíkov | Prachatice | 16,69 | 16,44 | 16,69 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Budilov | Prachatice | 16,29 | 17,05 | 17,05 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Budilov | Prachatice | 17,16 | 16,57 | 17,16 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Dolany | Prachatice | 16,72 | 17,38 | 17,38 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Vacov | Prachatice | 16,50 | 17,59 | 17,59 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Budilov | Prachatice | 16,28 | 17,60 | 17,60 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Volenice | Strakonice | 17,30 | 17,80 | 17,80 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Vacov | Prachatice | 18,12 | 16,91 | 18,12 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Dolany | Prachatice | 13,38 | 18,25 | 18,25 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,27 | 18,09 | 18,27 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Žihobce | Klatovy | 18,36 | 17,59 | 18,36 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Budilov | Prachatice | 18,70 | 17,57 | 18,70 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Bohumilice | Prachatice | 19,24 | 18,81 | 19,24 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Vacov | Prachatice | 17,02 | 19,28 | 19,28 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Stachy | Prachatice | 19,75 | 18,24 | 19,75 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,38 | 19,75 | 19,75 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Šipoun | Prachatice | - | - | 19,87 | 2009/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třísov | Český Krumlov | 14,62 | 14,55 | 14,62 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Jáma | Prachatice | 15,67 | 16,41 | 16,41 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Budilov | Prachatice | 15,79 | 16,70 | 16,70 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Žihobce | Klatovy | 16,97 | 16,76 | 16,97 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Budilov | Prachatice | 17,22 | 14,53 | 17,22 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Žihobce | Klatovy | 17,28 | 16,45 | 17,28 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Třísov | Český Krumlov | 15,74 | 17,36 | 17,36 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Horní Poříčí | Strakonice | 17,43 | 16,47 | 17,43 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Budilov | Prachatice | 21,83 | 27,49 | 17,49 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Sousedovice | Strakonice | 16,26 | 17,59 | 17,59 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov | Prachatice | 16,64 | 17,87 | 17,87 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vacov | Prachatice | 17,32 | 17,91 | 17,91 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov | Prachatice | 17,54 | 18,19 | 18,19 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Budilov | Prachatice | 18,28 | 18,65 | 18,65 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Vacov | Prachatice | 19,20 | 19,06 | 19,20 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Sousedovice | Strakonice | 19,24 | 19,05 | 19,24 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Vacov | Prachatice | 18,42 | 19,26 | 19,26 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Budilov | Prachatice | 17,54 | 19,40 | 19,40 | 2024/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Vacov | Prachatice | 19,45 | 19,67 | 19,67 | 2015/08/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Jáma | Prachatice | 17,63 | 19,91 | 19,91 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Volenice | Strakonice | 19,37 | 20,66 | 20,66 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Budilov | Prachatice | 21,34 | 20,96 | 21,34 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Budilov | Prachatice | 21,76 | 21,15 | 21,76 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Benešova Hora | Prachatice | 21,85 | 21,76 | 21,85 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Vacov | Prachatice | 20,81 | 22,36 | 22,36 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Horní Poříčí | Strakonice | 21,87 | 22,56 | 22,56 | 2014/09/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Vacov | Prachatice | 21,78 | 22,64 | 22,64 | 2025/08/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Přečín | Prachatice | 23,05 | 20,67 | 23,05 | 2023/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Budilov | Prachatice | 23,15 | 23,10 | 23,15 | 2013/08/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Vacov | Prachatice | 23,35 | 23,00 | 23,35 | 2026/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















