Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | JN | 15,85 | 15,85 | 15,18 | |
2. | Krásná Ves | MB | 16,26 | 16,26 | 15,99 | |
3. | Desná III | JN | 16,52 | 16,46 | 16,52 | |
4. | Sezemice | MB | 16,96 | 16,09 | 16,96 | |
5. | Doubrava | MB | 17,04 | 16,00 | 17,04 | |
6. | Březovice | MB | 17,07 | 16,49 | 17,07 | |
7. | Janův Důl | LI | 17,40 | 17,40 | 16,75 | |
8. | Olešnice | SM | 17,46 | 14,73 | 17,46 | |
9. | Jeřmanice | LI | 20,54 | 19,00 | 20,54 | |
10. | Škodějov | SM | 22,26 | 21,66 | 22,26 | |
11. | Hradčany | LI | 30,61 | 21,83 | 30,61 | |
12. | Tanvald Šumburk | JN | 31,82 | 31,82 | 31,76 | |
13. | Koberovy | JN | 38,46 | 36,46 | 38,46 | |
14. | Brada - Rybníček | JC | 42,41 | 42,41 | 15,74 | |
15. | Jirkov B | JN | 55,92 | 55,11 | 55,92 | |
16. | Bozkov | SM | NP | NP | NP | |
16. | Karlinky | LI | NP | NP | NP | |
16. | Škodějov CHASSA | SM | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | MB | 19,23 | 18,92 | 19,23 | |
2. | Slatiny | JC | 20,61 | 20,61 | 20,25 | |
3. | Radimovice | LI | 21,56 | 21,56 | 20,91 | |
4. | Frýdlant | LI | 21,64 | 21,46 | 21,64 | |
5. | Jeřmanice | LI | 25,63 | 25,63 | 19,41 | |
6. | Olešnice | SM | 28,43 | 27,39 | 28,43 | |
7. | Pěnčín | LI | 32,18 | 29,21 | 32,18 | |
8. | Dalešice | JN | NP | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Březovice | MB | 21,09 | 21,08 | 21,09 | |
2. | Roztoky u Semil | SM | 21,21 | 21,21 | 20,93 | |
3. | Brada - Rybníček | JC | 21,38 | 21,38 | 21,01 | |
4. | Hradčany | LI | 21,78 | 21,78 | 20,94 | |
5. | Janův Důl | LI | 22,01 | 22,01 | 20,91 | |
6. | Krásná Ves | MB | 22,27 | 22,27 | 20,81 | |
7. | Bozkov | SM | 22,32 | 22,32 | 22,24 | |
8. | Škodějov CHASSA | SM | 22,93 | 22,93 | 21,37 | |
9. | Dalešice | JN | 22,97 | 22,97 | 22,61 | |
10. | Doubrava | MB | 23,52 | 23,52 | 22,23 | |
11. | Jeřmanice Ženy | LI | 25,07 | 23,23 | 25,07 | |
12. | Brniště | CL | 25,64 | 25,64 | 24,09 | |
13. | Koberovy | JN | 27,53 | 26,26 | 27,53 | |
14. | Dalešice dorostenky | JN | 33,47 | 33,47 | 33,45 | |
15. | Jeřmanice | LI | 64,29 | 21,89 | 64,29 | |
16. | Mimoň I | CL | NP | NP | 27,03 | |
16. | Dalešice dorostenci | JN | NP | NP | NP | |
16. | Sezemice | MB | NP | 25,16 | NP | |
16. | Škodějov | SM | NP | 25,49 | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře