Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | http://www.dh.cz/ |
Kdy: | 04. 07. 2014 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Brno-město |
Kraj: | Jihomoravský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Bukovsko Josef Dudlíček | CB | 12,98 | 16,19 | 12,98 | |
2. | Bludov Radomír Bureš | SU | 13,15 | 13,28 | 13,15 | |
3. | Manětín Patrik Hnátek | PS | 13,47 | 13,47 | 14,18 | |
4. | Bludov Pavel Weidinger | SU | 13,72 | 14,97 | 13,72 | |
5. | Poniklá Aleš Hartig | SM | 13,83 | 17,82 | 13,83 | |
6. | Nová Ves Lukáš Brim | OV | 13,92 | 13,92 | 14,67 | |
7. | Letohrad - Orlice Jan Matyáš | UO | 13,97 | 13,97 | 15,59 | |
8. | Letohrad - Orlice Jan Hauf | UO | 14,07 | 14,07 | 16,48 | |
9. | Poniklá František Erlebach | SM | 14,08 | 15,09 | 14,08 | |
10. | Nová Ves Filip Rojek | OV | 14,12 | 14,74 | 14,12 | |
10. | Bludov Tomáš Riedl | SU | 14,12 | 14,12 | - | |
12. | Přerov Dominik Šmída | PR | 14,36 | 14,36 | 15,16 | |
13. | Letohrad - Orlice Petr Hlaváček | UO | 14,68 | 14,68 | NP | |
14. | Letohrad - Orlice Martin Dušek | UO | 15,02 | 17,33 | 15,02 | |
15. | Dolní Bukovsko Miloslav Boček | CB | 15,06 | 17,15 | 15,06 | |
15. | Klučov Vojtěch Kosina | KO | 15,06 | 15,06 | 15,92 | |
17. | Brada Pavel Válek | JC | 15,50 | 15,50 | 16,80 | |
18. | Letohrad - Orlice Patrik Peťovský | UO | 15,53 | 15,53 | - | |
19. | Bohuslavice u Zlína Lukáš Kamenčák | ZL | 15,60 | 15,60 | - | |
20. | Dolní Bukovsko Jakub Koudelka | CB | 15,71 | 16,01 | 15,71 | |
21. | Drnovice Aleš Sekanina | VY | 16,24 | 16,24 | NP | |
22. | Brada Jan Plesar | JC | 16,38 | NP | 16,38 | |
23. | Dolní Bukovsko Filip Chochol | CB | 16,53 | 16,53 | 33,97 | |
24. | Bludov Vojtěch Kotrlý | SU | 16,61 | 20,98 | 16,61 | |
25. | Nová Ves Petr Martuš | OV | 16,62 | 16,62 | 32,40 | |
26. | Manětín Martin Smutný | PS | 16,68 | 16,68 | 19,41 | |
27. | Nová Ves Miroslav Musiol | OV | 16,74 | NP | 16,74 | |
28. | Brada Jakub Plesar | JC | 16,78 | 16,78 | 17,76 | |
29. | Klučov Dominik Horniaček | KO | 16,87 | 16,87 | 20,10 | |
30. | Dolní Měcholupy Jiří Voříšek | AB | 16,90 | 16,90 | NP | |
31. | Nová Ves Ondřej Bobrovský | OV | 17,05 | NP | 17,05 | |
32. | Nová Ves Matyáš Lefner | OV | 17,20 | NP | 17,20 | |
33. | Velenka Matouš Adam | NB | 17,32 | 17,32 | - | |
34. | Klučov Jakub Král | KO | 17,82 | 17,82 | 18,57 | |
35. | Dolní Měcholupy Lukáš Plhal | AB | 17,91 | 18,06 | 17,91 | |
36. | Drnovice Petr Vojtek | VY | 17,97 | 17,97 | NP | |
37. | Klučov Jiří Sládek | KO | 18,00 | 18,00 | - | |
37. | Přerov Ondřej Bucher | PR | 18,00 | 18,00 | - | |
39. | Klučov Maxmilián Ďuriš | KO | 18,20 | NP | 18,20 | |
40. | Velenka Jakub Košnář | NB | 18,25 | 18,25 | NP | |
41. | Přerov Marek Kostura | PR | 18,28 | 18,28 | 18,46 | |
42. | Žlutice Pavel Pacík | KV | 18,50 | 18,50 | - | |
43. | Žlutice Jiří Richter | KV | 18,83 | 18,83 | - | |
44. | Klučov Jakub Kaše | KO | 19,23 | 19,23 | 21,09 | |
45. | Manětín Tomáš Vobořil | PS | 20,38 | NP | 20,38 | |
46. | Dolní Bukovsko Stanislav Vořech | CB | 21,12 | 21,12 | - | |
47. | Velenka Daniel Krátký | NB | 21,45 | NP | 21,45 | |
48. | Klučov Ondřej Rudolf | KO | 25,64 | 25,64 | 39,01 | |
49. | Klučov Ondřej Řípa | KO | NP | NP | NP | |
49. | Velenka Tomáš Procházka | NB | NP | NP | NP | |
49. | Dolní Měcholupy Petr Nekolný | AB | NP | NP | NP | |
49. | Drnovice Vojtěch Formánek | VY | NP | NP | - | |
49. | Klučov David Balog | KO | NP | NP | NP | |
49. | Poniklá Kryštof Hájek | SM | NP | NP | - | |
49. | Nová Ves Štěpán Ulman | OV | NP | NP | - | |
49. | Dolní Bukovsko Filip Nejedlý | CB | NP | NP | NP | |
49. | Bludov Patrik Šíbl | SU | NP | NP | NP | |
49. | Poniklá Lukáš Tomíček | SM | NP | NP | NP | |
49. | Drnovice Miloš Bastl | VY | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře