Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 01. 06. 2013 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Pavel Hlavinka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Domamyslice | PV | 14,40 | 14,39 | 14,40 | |
2. | Haňovice | OL | 14,57 | 14,56 | 14,57 | |
3. | Oskava Nemrlov | SU | 14,59 | 14,59 | 14,44 | |
4. | Dětkovice B | PV | 14,99 | 14,98 | 14,99 | |
5. | Břevenec | OL | 15,00 | 15,00 | 14,61 | |
6. | Plinkout | OL | 15,06 | 14,40 | 15,06 | |
7. | Dětkovice A | PV | 15,28 | 15,07 | 15,28 | |
8. | Hlubočky | OL | 15,29 | 15,29 | 15,21 | |
9. | Střelice | OL | 15,30 | 15,29 | 15,31 | |
10. | Svésedlice | OL | 15,35 | 14,98 | 15,35 | |
11. | Odrlice | OL | 15,52 | 15,52 | 15,39 | |
12. | Vrbno pod Pradědem | BR | 15,58 | 15,58 | 15,00 | |
13. | Nová Dědina | OL | 15,63 | 15,63 | 15,32 | |
14. | Nová Hradečná | OL | 16,08 | 16,08 | 15,59 | |
15. | Mostkov | SU | 16,13 | 16,11 | 16,13 | |
16. | Zábřeh Ráječek | SU | 16,21 | 15,22 | 16,21 | |
17. | Chválkovice | OL | 17,09 | 16,61 | 17,09 | |
18. | Troubelice | OL | 17,40 | 15,61 | 17,40 | |
19. | Měrotín | OL | 18,41 | 18,41 | 18,11 | |
20. | Mladeč | OL | 18,96 | 18,23 | 18,96 | |
21. | Cholina | OL | 19,75 | 19,75 | 18,96 | |
22. | Šumvald | OL | NP | NP | NP | |
22. | Janovice | BR | NP | NP | NP | |
22. | Dolany | OL | NP | NP | NP | |
22. | Olešnice | OL | NP | NP | NP | |
22. | Dolní Libina | SU | NP | NP | NP | |
22. | Benkov | OL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Hradečná | OL | 17,00 | 17,55 | 17,91 | |
2. | Loučany | OL | 17,75 | 18,28 | 17,75 | |
3. | Medlov A | OL | 19,80 | 19,52 | 19,80 | |
4. | Dětkovice | PV | 20,01 | 20,01 | 19,11 | |
5. | Olešnice | OL | 20,18 | 20,03 | 20,18 | |
6. | Troubelice | OL | 21,02 | 21,02 | 20,88 | |
7. | Šumvald | OL | 21,58 | 20,87 | 21,58 | |
8. | Medlov B | OL | 21,69 | 21,07 | 21,69 | |
9. | Dolní Libina | SU | 22,86 | 22,86 | 19,82 | |
10. | Ludéřov | OL | 23,32 | 23,32 | 19,62 | |
11. | Haňovice | OL | 28,55 | 27,50 | 28,55 | |
12. | Nová Dědina | OL | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Svésedlice - Muži | 15,35 | https://youtu.be/tXLdlw00gjs | SDH Svésedlice | |
Ludéřov - Ženy | 23,32 | https://youtu.be/kZmqhVbjj1I | Lukáš Navrátil | |
Olešnice - Muži | NP | https://youtu.be/ksitUUaU7O4 | Filip Krampla | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/06/01 | Benkov, Soutěž nebyla zařazena do Hanácké extraligy. | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře