Žihobce 2016 (Klatovy)
O pohár
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 09. 2016 09:00 |
| Kontakt: | Josef Fiala |
| Telefon: | +420724315066 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Chlum | Český Krumlov | 13,08 | 12,71 | 13,08 | 0,37 | |
![]() | 2. | Jáma | Prachatice | 14,35 | 13,11 | 14,35 | 1,24 | |
![]() | 3. | Třísov | Český Krumlov | 14,51 | 12,65 | 14,51 | 1,86 | |
![]() | 4. | Horní Poříčí | Strakonice | 15,35 | 15,35 | 13,68 | 1,67 | |
![]() | 5. | Vacov | Prachatice | 16,14 | 13,66 | 16,14 | 2,48 | |
![]() | 6. | Dolany | Prachatice | 16,67 | 16,67 | 15,98 | 0,69 | |
![]() | 7. | Žihobce | Klatovy | 17,44 | 17,44 | 16,90 | 0,54 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Jáma | Prachatice | 16,50 | 16,50 | 16,12 | 0,38 | |
![]() | 2. | Horní Poříčí | Strakonice | 16,65 | 16,38 | 16,65 | 0,27 | |
![]() | 3. | Vacov | Prachatice | 18,14 | 17,70 | 18,14 | 0,44 | |
![]() | 4. | Budilov | Prachatice | 23,33 | 23,33 | 21,29 | 2,04 | |
![]() | 5. | Žihobce A | Klatovy | 24,90 | 21,86 | 24,90 | 3,04 | |
![]() | 6. | Dřešín | Strakonice | 32,52 | 32,52 | 30,01 | 2,51 | |
![]() | 7. | Žihobce B | Klatovy | 48,63 | 48,61 | 48,63 | 0,02 | |
![]() | 8. | Střelské Hoštice | Strakonice | NP | 26,82 | 24,11 | 2,71 |
Přípravka, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Vacov | Prachatice | 31,12 | 27,71 | 31,12 | 3,41 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žihobce | Klatovy | 27,89 | 24,91 | 27,89 | 2014/06/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Dřešín | Strakonice | 31,32 | 29,71 | 31,32 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | Prachatice | 32,45 | 29,89 | 32,45 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | 35,26 | 35,13 | 35,26 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Vacov | Prachatice | 29,83 | 39,07 | 39,07 | 2022/09/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Vacov | Prachatice | 45,06 | 45,39 | 45,39 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Katovice | Strakonice | 49,65 | 48,44 | 49,65 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Volenice | Strakonice | 60,44 | 61,98 | 61,98 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Vacov | Prachatice | 71,84 | 72,73 | 72,73 | 2025/09/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Volenice | Strakonice | 52,18 | 76,27 | 76,27 | 2025/09/21 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dřešín | Strakonice | 13,15 | 12,94 | 13,15 | 2022/09/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Jáma | Prachatice | 13,38 | 12,95 | 13,38 | 2014/06/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Horní Poříčí | Strakonice | 15,08 | 15,19 | 15,19 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Střelské Hoštice | Strakonice | 14,10 | 15,30 | 15,30 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Vacov | Prachatice | 15,39 | 15,19 | 15,39 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Žihobce | Klatovy | 15,55 | 14,96 | 15,55 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Žihobce | Klatovy | 15,59 | 14,16 | 15,59 | 2014/06/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Horní Poříčí | Strakonice | 15,64 | 15,54 | 15,64 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Jáma | Prachatice | - | - | 15,90 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Jáma | Prachatice | - | - | 15,90 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Zdíkov | Prachatice | 15,96 | 15,51 | 15,96 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Budilov | Prachatice | 16,10 | 16,11 | 16,11 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Žihobce | Klatovy | 15,76 | 16,23 | 16,23 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Vacov | Prachatice | 16,30 | 16,33 | 16,33 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Budilov | Prachatice | 16,44 | 16,43 | 16,44 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Žihobce | Klatovy | - | - | 16,73 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Žihobce | Klatovy | - | - | 16,73 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Horní Poříčí | Strakonice | 16,79 | 15,53 | 16,79 | 2022/09/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Horní Poříčí | Strakonice | 16,50 | 16,80 | 16,80 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Vacov | Prachatice | 17,24 | 15,74 | 17,24 | 2025/09/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Dřešín | Strakonice | 16,88 | 17,32 | 17,32 | 2014/06/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Vacov | Prachatice | 17,37 | 16,14 | 17,37 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Dřešín | Strakonice | 16,61 | 17,55 | 17,55 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Budilov | Prachatice | 17,81 | 15,67 | 17,81 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Vacov | Prachatice | 16,74 | 17,90 | 17,90 | 2014/06/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Budilov | Prachatice | 17,96 | 15,92 | 17,96 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Vacov | Prachatice | 18,00 | 17,32 | 18,00 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Střelské Hoštice | Strakonice | 18,03 | 16,89 | 18,03 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Vacov | Prachatice | - | - | 18,06 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Vacov | Prachatice | - | - | 18,06 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Volenice | Strakonice | 16,08 | 14,89 | 16,08 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Třísov | Český Krumlov | 15,67 | 16,14 | 16,14 | 2014/06/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Dřešín | Strakonice | 16,68 | 16,31 | 16,68 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | 16,96 | 16,83 | 16,83 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Budilov | Prachatice | 16,92 | 16,26 | 16,92 | 2022/09/24 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Budilov | Prachatice | 16,48 | 17,17 | 17,17 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Přečín | Prachatice | 17,78 | 17,53 | 17,78 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Budilov | Prachatice | 17,60 | 17,88 | 17,88 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Dřešín | Strakonice | 18,00 | 15,95 | 18,00 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Žihobce | Klatovy | 17,47 | 18,02 | 18,02 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Horní Poříčí | Strakonice | 17,52 | 18,20 | 18,20 | 2014/06/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Volenice | Strakonice | 17,48 | 18,32 | 18,32 | 2025/09/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Přečín | Prachatice | 16,52 | 18,50 | 18,50 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Vacov | Prachatice | 18,31 | 18,52 | 18,52 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Volenice | Strakonice | 17,68 | 18,57 | 18,57 | 2025/09/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Žihobce | Klatovy | 18,58 | 17,60 | 18,58 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Budilov | Prachatice | 18,70 | 17,34 | 18,70 | 2026/09/20 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 18,74 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 18,74 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Střelské Hoštice | Strakonice | 18,93 | 16,87 | 18,93 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,95 | 17,81 | 18,95 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 19,10 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 19,10 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Žihobce | Klatovy | 17,96 | 19,23 | 19,23 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Strážov | Klatovy | 19,53 | 19,51 | 19,53 | 2023/09/23 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Žihobce | Klatovy | 19,31 | 20,10 | 20,10 | 2024/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Budilov | Prachatice | 20,23 | 17,37 | 20,23 | 2025/09/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Jáma | Prachatice | 20,06 | 20,59 | 20,59 | 2014/06/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Vacov | Prachatice | 19,75 | 20,97 | 20,97 | 2018/09/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Vacov | Prachatice | 20,12 | 20,99 | 20,99 | 2022/09/24 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/20 | Žihobce, Závěrečné kolo DŠHL | |
| 2025/09/21 | Žihobce, Závěrečné kolo DŠHL | |
| 2024/09/22 | Žihobce, Závěrečné kolo DŠHL | |
| 2023/09/23 | Žihobce, soutěž Dětské Šumavské ligy | |
| 2022/09/24 | Žihobce, ŠHL 2022 | |
| 2022/09/24 | Žihobce - děti, ŠHL - Děti - 2022 | |
| 2020/09/19 | Žihobce - Zrušeno !!!, O pohár | |
| 2019/09/21 | Žihobce, O pohár | |
| 2018/09/22 | Žihobce, O pohár | |
| 2017/09/16 | Žihobce, O pohár | |
| 2016/09/10 | Žihobce, O pohár | |
| 2015/09/26 | Žihobce, O pohár | |
| 2014/06/07 | Žihobce, Plamen, útok děti | |
| 2013/06/22 | Žihobce, Plamen, útok děti | |
| 2013/06/22 | Žihobce, Plamen, útok děti | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















