Milovice - fotbalové hřiště 2026 (Břeclav)
O pohár obce Milovice; M,Ž,V,J
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Břeclavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2026 11:00 |
| Kontakt: | Jiří Pálka |
| Telefon: | 728780950 |
| Okres: | Břeclav |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Lucie Stiburkova |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,59 | 17,46 | 17,59 | 0,13 | |
![]() | 2. | Kobylí | Břeclav | 18,78 | 18,78 | 18,50 | 0,28 | |
![]() | 3. | Velké Pavlovice | Břeclav | 19,56 | 19,44 | 19,56 | 0,12 | |
![]() | 4. | Dubňany | Hodonín | 20,23 | 19,37 | 20,23 | 0,86 | |
![]() | 5. | Milovice | Břeclav | 21,94 | 19,48 | 21,94 | 2,46 | |
![]() | 6. | Lanžhot | Břeclav | 24,12 | 23,95 | 24,12 | 0,17 | |
![]() | 7. | Střelice | Brno-venkov | 46,22 | 44,92 | 46,22 | 1,30 | |
![]() | 8. | Svatobořice | Hodonín | NP | NP | NP | - | |
![]() | 8. | Skoronice | Hodonín | NP | NP | NP | - | |
![]() | 8. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,18 | 17,18 | 16,85 | 0,33 | |
![]() | 2. | Hrubá Vrbka | Hodonín | 17,82 | 17,62 | 17,82 | 0,20 | |
![]() | 3. | Novosedly | Břeclav | 21,03 | 20,37 | 21,03 | 0,66 | |
![]() | 4. | Tvrdonice B | Břeclav | 22,04 | 22,04 | 19,07 | 2,97 | |
![]() | 5. | Velké Pavlovice | Břeclav | 22,15 | 20,10 | 22,15 | 2,05 | |
![]() | 6. | Kobylí | Břeclav | 28,16 | 24,04 | 28,16 | 4,12 | |
![]() | 7. | Vnorovy | Hodonín | 30,70 | 30,20 | 30,70 | 0,50 | |
![]() | 8. | Tvrdonice | Břeclav | 31,52 | 31,52 | 31,33 | 0,19 | |
![]() | 9. | Milovice | Břeclav | NP | NP | NP | - |
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,74 | 16,17 | 16,74 | 0,57 | |
![]() | 2. | Milovice | Břeclav | 17,97 | 17,71 | 17,97 | 0,26 | |
![]() | 3. | Prušánky | Hodonín | 30,14 | 28,55 | 30,14 | 1,59 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,56 | 16,24 | 16,56 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,18 | 16,85 | 17,18 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrubá Vrbka | Hodonín | 17,62 | 17,82 | 17,82 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vnorovy | Hodonín | 18,94 | 18,07 | 18,94 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Tvrdonice B | Břeclav | 18,84 | 19,34 | 19,34 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kobylí | Břeclav | 18,73 | 20,07 | 20,07 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Milovice | Břeclav | 18,38 | 20,35 | 20,35 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Poštorná | Břeclav | 20,00 | 20,95 | 20,95 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Novosedly | Břeclav | 20,37 | 21,03 | 21,03 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kobylí | Břeclav | 18,92 | 21,17 | 21,17 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tvrdonice B | Břeclav | 22,04 | 19,07 | 22,04 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velké Pavlovice | Břeclav | 20,10 | 22,15 | 22,15 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Tvrdonice | Břeclav | 20,99 | 22,51 | 22,51 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velké Pavlovice | Břeclav | 22,29 | 22,57 | 22,57 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lanžhot | Břeclav | 22,98 | 22,62 | 22,98 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Tvrdonice | Břeclav | 21,86 | 23,68 | 23,68 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hrušky | Břeclav | 24,56 | 23,44 | 24,56 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kobylí | Břeclav | 24,04 | 28,16 | 28,16 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vnorovy | Hodonín | 30,20 | 30,70 | 30,70 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Tvrdonice | Břeclav | 31,52 | 31,33 | 31,52 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ladná | Břeclav | 33,96 | 33,73 | 33,96 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milovice | Břeclav | NP | NP | NP | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









