Prostřední Lhota 2014 - Pohár SDH Malé Přílepy Modré

Liga: Brdská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 07. 2014 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Zadal: Tomáš Fiala

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Líchovy Panthers PB 14,98 14,98 14,85
2.  Sloup PZ 14,75 14,35 14,75
3.  Radětice PB 14,87 14,79 14,87
4.  Nová Ves pod Pleší PB 16,96 16,96 16,01
5.  Chotilsko PB 15,95 15,95 15,89
6.  Broumy BE 16,82 16,82 16,80
7.  Namnice PB 16,08 15,08 16,08
8.  Chrást Draci PB 19,21 18,09 19,21
9.  Zalužany PB 19,98 19,39 19,98
10.  Radíč PB 22,23 22,23 14,75
11.  Nalžovice PB 22,68 23,15 22,68
12.  Obděnice PB 27,92 27,92 18,66
13.  Hostivice PZ 43,58 43,58 34,96
14.  Křížkový Újezdec PH 39,06 16,86 39,06
15.  Sedlčany PB NP NP NP
15.  Starosedlský Hrádek PB NP NP NP
15.  Buková PB NP NP NP
15.  Vranovice PB NP NP NP
15.  Horní Měcholupy AB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Líchovy PB 17,80 17,23 17,80
2.  Petrovice PB 18,06 17,63 18,06
3.  Sloup PZ 16,93 16,67 16,93
4.  Zalužany PB 18,15 18,15 17,71
5.  Radětice PB 18,71 18,71 18,01
6.  Malé Přílepy Modré BE 20,18 19,07 20,18
7.  Nová Ves pod Pleší PB 20,89 19,91 20,89
8.  Lužná RA 21,59 21,59 21,06
9.  Broumy BE 23,94 21,86 23,94
10.  Chotilsko PB 32,39 32,39 17,27
11.  Namnice PB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ14,4114,4914,492014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radětice PB14,6414,3314,642014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ14,3514,7514,752014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radětice PB14,7914,8714,872014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Líchovy PanthersPB14,5214,8914,892014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Líchovy PanthersPB14,9814,8514,982014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíč PB15,1614,6915,162014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Namnice PB15,1815,0415,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrást DraciPB14,2315,3815,382014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chotilsko PB15,9515,8915,952014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Namnice PB15,0816,0816,082014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nalžovice PB15,9516,2216,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Starosedlský Hrádek PB16,4616,3216,462014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Broumy BE16,8216,8016,822014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Ves pod Pleší PB16,9616,0116,962014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zalužany PB16,7116,9716,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrást DraciPB18,0919,2119,212014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zalužany PB19,3919,9819,982014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Broumy BE19,2920,0520,052014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíč PB22,2314,7522,232014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nalžovice PB23,1522,6822,682014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chotilsko PB26,8715,9826,872014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Obděnice PB27,9218,6627,922014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves pod Pleší PB34,4316,1634,432014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křížkový Újezdec PH16,8639,0639,062014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hostivice PZ43,5834,9643,582014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Buková PBNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Buková PBNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sedlčany PBNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vranovice PBNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ16,9116,7316,912014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sloup PZ16,6716,9316,932014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Petrovice PB17,3916,8817,392014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chotilsko PB17,6617,3117,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Líchovy PB17,2317,8017,802014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radětice PB17,8217,8417,842014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Petrovice PB17,6318,0618,062014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Líchovy PB17,2218,1318,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zalužany PB18,1517,7118,152014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Radětice PB18,7118,0118,712014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Zalužany PB18,0819,4819,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malé Přílepy Modré BE19,6120,0120,012014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Malé Přílepy Modré BE19,0720,1820,182014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Ves pod Pleší PB19,9120,8920,892014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Broumy BE20,2621,5621,562014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lužná RA21,5921,0621,592014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Broumy BE21,8623,9423,942014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chotilsko PB32,3917,2732,392014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Namnice PB20,3534,0434,042014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nová Ves pod Pleší PB20,1835,5435,542014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Namnice PBNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sloup - Muži

14,75https://youtu.be/4XJ__P6jKK0 Tomáš Fiala

Starosedlský Hrádek - Muži

NPhttps://youtu.be/zD9nNANs8H0 ABC DEF
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Prostřední Lhota, Pohár SDH Chotilsko
BL
2014/07/13 Prostřední Lhota, Pohár SDH Malé Přílepy Modré
BL
Kdy Kde Liga


Komentáře