Prostřední Lhota 2014 - Pohár SDH Chotilsko

Liga: Brdská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 07. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Zadal: Tomáš Fiala

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 14,49 14,41 14,49
2.  Radětice PB 14,64 14,64 14,33
3.  Radíč PB 15,16 15,16 14,69
4.  Líchovy Panthers PB 14,89 14,52 14,89
5.  Namnice PB 15,18 15,18 15,04
6.  Chrást Draci PB 15,38 14,23 15,38
7.  Nalžovice PB 16,22 15,95 16,22
8.  Starosedlský Hrádek PB 16,46 16,46 16,32
9.  Zalužany PB 16,97 16,71 16,97
10.  Broumy BE 20,05 19,29 20,05
11.  Chotilsko PB 26,87 26,87 15,98
12.  Nová Ves pod Pleší PB 34,43 34,43 16,16
13.  Křížkový Újezdec PH NP NP NP
13.  Obděnice PB NP NP NP
13.  Sedlčany PB NP NP NP
13.  Osnice PZ NP NP NP
13.  Horní Měcholupy AB NP NP NP
13.  Buková PB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Petrovice PB 17,39 17,39 16,88
2.  Radětice PB 17,84 17,82 17,84
3.  Líchovy PB 18,13 17,22 18,13
4.  Sloup PZ 16,91 16,91 16,73
5.  Chotilsko PB 17,66 17,66 17,31
6.  Zalužany PB 19,48 18,08 19,48
7.  Malé Přílepy Modré BE 20,01 19,61 20,01
8.  Broumy BE 21,56 20,26 21,56
9.  Namnice PB 34,04 20,35 34,04
10.  Nová Ves pod Pleší PB 35,54 20,18 35,54

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ14,4114,4914,492014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radětice PB14,6414,3314,642014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ14,3514,7514,752014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radětice PB14,7914,8714,872014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Líchovy PanthersPB14,5214,8914,892014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Líchovy PanthersPB14,9814,8514,982014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíč PB15,1614,6915,162014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Namnice PB15,1815,0415,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrást DraciPB14,2315,3815,382014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chotilsko PB15,9515,8915,952014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Namnice PB15,0816,0816,082014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nalžovice PB15,9516,2216,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Starosedlský Hrádek PB16,4616,3216,462014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Broumy BE16,8216,8016,822014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Ves pod Pleší PB16,9616,0116,962014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zalužany PB16,7116,9716,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrást DraciPB18,0919,2119,212014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zalužany PB19,3919,9819,982014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Broumy BE19,2920,0520,052014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíč PB22,2314,7522,232014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nalžovice PB23,1522,6822,682014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chotilsko PB26,8715,9826,872014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Obděnice PB27,9218,6627,922014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves pod Pleší PB34,4316,1634,432014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křížkový Újezdec PH16,8639,0639,062014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hostivice PZ43,5834,9643,582014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Starosedlský Hrádek PBNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlčany PBNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Osnice PZNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horní Měcholupy ABNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ16,9116,7316,912014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sloup PZ16,6716,9316,932014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Petrovice PB17,3916,8817,392014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chotilsko PB17,6617,3117,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Líchovy PB17,2317,8017,802014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radětice PB17,8217,8417,842014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Petrovice PB17,6318,0618,062014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Líchovy PB17,2218,1318,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zalužany PB18,1517,7118,152014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Radětice PB18,7118,0118,712014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Zalužany PB18,0819,4819,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malé Přílepy Modré BE19,6120,0120,012014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Malé Přílepy Modré BE19,0720,1820,182014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Ves pod Pleší PB19,9120,8920,892014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Broumy BE20,2621,5621,562014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lužná RA21,5921,0621,592014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Broumy BE21,8623,9423,942014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chotilsko PB32,3917,2732,392014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Namnice PB20,3534,0434,042014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nová Ves pod Pleší PB20,1835,5435,542014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Namnice PBNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sloup - Muži

14,49https://youtu.be/Y_yYC81vCzQ Tomáš Fiala

Starosedlský Hrádek - Muži

16,46https://youtu.be/8PgiUAoop74 ABC DEF
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Prostřední Lhota, Pohár SDH Chotilsko
BL
2014/07/13 Prostřední Lhota, Pohár SDH Malé Přílepy Modré
BL
Kdy Kde Liga


Komentáře