Daměnice, hřiště 2015 - O pohár SDH Daměnice

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 07. 2015 12:30
Kontakt:   Lukáš Vítek
Telefon:  724 342 011
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Benešovská Liga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Daměnice BN 14,62 - -
2.  Chářovice B BN 15,02 - -
3.  Zdislavice A BN 15,68 - -
4.  Dalovy A BN 15,77 - -
5.  Sloup PZ 15,86 - -
6.  Bukovany BN 16,08 - -
7.  Chářovice A BN 16,18 - -
8.  Malovice BN 16,32 - -
9.  Tomice BN 16,58 - -
10.  Načeradec A BN 16,65 - -
11.  Makov TA 17,21 - -
12.  Přibyšice BN 17,27 - -
13.  Všechlapy BN 17,46 - -
14.  Starosedlský Hrádek PB 17,77 - -
15.  Odlochovice BN 17,80 - -
16.  Načeradec B BN 17,99 - -
17.  Zdislavice B BN 18,17 - -
18.  Ctiboř BN 18,37 - -
19.  Křivsoudov A BN 19,17 - -
20.  Dalovy B BN 19,34 - -
21.  Drahňovice BN 21,91 - -
22.  Chotčiny TA 22,34 - -
23.  Chmelná BN 26,59 - -
24.  Miřetice BN 26,73 - -
25.  Záhoří BN NP - -
25.  Louňovice pod Blaníkem BN NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Daměnice BN 18,66 - -
2.  Louňovice pod Blaníkem A BN 18,92 - -
3.  Dalovy A BN 19,01 - -
4.  Načeradec BN 19,16 - -
5.  Louňovice pod Blaníkem B BN 19,32 - -
6.  Malovice BN 19,52 - -
7.  Všechlapy BN 19,92 - -
8.  Makov TA 20,03 - -
9.  Sloup PZ 20,16 - -
10.  Martinice BN 20,29 - -
11.  Tomice BN 20,50 - -
12.  Jankov BN 23,46 - -
13.  Chotčiny TA 23,56 - -
14.  Zdislavice BN 23,61 - -
15.  Střezimíř BN 49,44 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN14,4414,1614,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN14,4414,4514,452018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tomice BN15,0414,6315,042019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střezimíř KohoutiBN15,1014,9915,102018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec PH15,0715,1115,112018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlčany PB15,1214,5215,122018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA14,6215,1515,152019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ctiboř BN15,2415,1515,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Makov TA14,9815,2815,282018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malovice BN14,9715,2915,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlubyně PB14,7215,3415,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Drahňovice BN15,3414,6315,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jesenice PB15,4114,7415,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN15,5315,1715,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nahoruby BN15,6515,1915,652019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Daměnice BN15,7114,9615,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Daměnice BN17,8617,4417,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - Martomice -17,9717,9317,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Makov TA18,0617,2118,062019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zdislavice BN16,9418,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Daměnice A BN18,3318,1918,332013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice BN18,3417,7618,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zdislavice BN18,5017,2518,502018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Daměnice BN--18,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN18,4718,8918,892018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Louňovice pod Blaníkem A BN--18,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chlum BN18,3018,9418,942018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dalovy A BN--19,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zdislavice BN19,0518,2619,052016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dalovy BN18,7219,0619,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Petrovice PB17,0319,1319,132016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Načeradec BN--19,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Louňovice pod Blaníkem B BN19,2018,8519,202014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Martinice BN18,4519,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Všechlapy BN19,3019,0519,302018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Makov TA19,3119,0819,312016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Louňovice pod Blaníkem B BN--19,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Všechlapy BN19,3418,5319,342016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dalovy BN19,3619,2919,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Načeradec BN19,3918,8719,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Daměnice BN19,4117,9419,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Malovice BN--19,522015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Načeradec BN18,6319,5719,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Všechlapy BN--19,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Radošovice BN19,8819,9419,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Malovice - Muži

16,32https://youtu.be/HoD3hnx1xTc Karel Trefil

Malovice - Ženy

19,52https://youtu.be/LaIXW8FAGVM Karel Trefil
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře