Sloup v roce 2014

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Přípravka  Profi
ID FireSport:   24848
Okres:   Praha-západ
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   49°53*13*N,14°22*30*E
PSČ:  252 06

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  SolopyskyPB14,2814,4514,452014/07/20
2.  Prostřední LhotaPB14,4114,4914,492014/07/12
3.  NamnicePB14,6214,6814,682014/09/06
4.  SolopyskyPB14,6814,6214,682014/07/19
5.  NalžovicePB14,7014,4414,702014/08/03
6.  Prostřední LhotaPB14,3514,7514,752014/07/13
7.  ZalužanyPB14,7214,7614,762014/08/16
8.  Široký DůlSY14,8114,7114,812015/10/24
9.  Malé PřílepyBE14,6215,0415,042013/07/14
10.  RadíčPB14,5415,2115,212014/08/02
11.  TochovicePB15,2415,1615,242014/06/21
12.  TuřJC15,0015,2815,282014/07/26
13.  Široký DůlSY15,3314,7415,332014/10/25
14.  ChotilskoPB15,3815,3215,382013/07/13
15.  Vesec, Liberec XXVLI15,2115,4315,432013/06/22
16.  KarlinkyLI15,1215,4415,442014/06/28
17.  BukováPB14,5715,5415,542014/08/17
18.  TochovicePB15,5115,7815,782013/06/29
19.  DaměniceBN--15,862015/07/04
20.  Krásná VesMB15,8615,4115,862014/07/05
21.  DaměniceBN15,9414,6815,942016/07/02
22.  BukováPB15,6516,0316,032013/08/17
23.  Nová Ves nad PopelkouSM15,5016,0316,032014/08/02
24.  LíchovyPB16,0815,7116,082013/07/21
25.  NalžovicePB16,1515,8016,152013/06/09
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2014/07/20 Solopysky BL 14,45 1 20
2014/07/12 Prostřední Lhota BL 14,49 1 20
2014/07/19 Solopysky BL 14,68 3 14
2014/09/06 Valcha BL 14,68 1 20
2014/08/03 Nalžovice BL 14,70 5 8
2014/07/13 Prostřední Lhota BL 14,75 2 17
2014/08/16 Zalužany BL 14,76 1 20
2014/08/02 Radíč BL 15,21 2 17
2014/06/21 Tochovice BL 15,24 1 20
2014/07/26 Tuř FNC 15,28 1 15
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o - 15,33 21 0
2014/06/28 Lyžařský areál Vesec, Liberec FNC 15,44 1 15
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice PKL 15,45 7 9
2014/08/17 Buková BL 15,54 1 20
2014/07/05 Krásná Ves FNC 15,86 3 13
2014/08/02 Nová Ves nad Popelkou FNC 16,03 2 14
2014/08/16 Roudný FNC 16,28 1 15
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice FNC 16,33 4 12
2014/07/12 Raspenava FNC 16,90 5 11
2014/05/03 Tuř PKL 17,36 20 0
2014/08/30 Petrovice BL 17,72 9 2
2014/05/10 Úmyslovice JL 17,84 3 13
2014/06/22 Libuň JL 18,32 9 7
2014/06/28 Borovice JL 19,10 10 6
2014/09/28 Benešov u Semil JL 19,16 12 4
2014/06/29 Sychrov JL 20,79 14 2
2014/05/17 Kosmonosy JL 21,14 15 1
2014/07/06 Úherce ZČHL NP 25 0
2014/05/03 Krásná Ves JL NP 21 0
2014/08/31 Sedlčany BL NP 20 0
2014/09/20 Jirkov JL DSQ 20 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


10. místo PL 20073. místo FNC 20137. místo BL 201315. místo JL 20141. místo FNC 20141. místo BL 20141. místo BNL 20151. místo FNC 201512. místo BNL 20168. místo KL 2017

Brdská liga

Tým: Sloup , nejlepěí čas: 14,45 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 178 počet výsledků: 12x

Fire night cup

Tým: Sloup , nejlepěí čas: 15,28 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 95 počet výsledků: 7x

Fire Sport

Tým: Sloup , nejlepěí čas: 15,33 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Sloup , nejlepěí čas: 17,84 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 33 počet výsledků: 8x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Sloup , nejlepěí čas: 15,45 Útok,sklopka 2xB super úzké 38, body: 9 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Sloup , nejlepěí čas: 17,36 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Západočeská hasičská liga

Tým: Sloup , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2014/10/25Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014https://youtu.be/JuYQxVrgPD4

Dalibor Velčovský
2014/09/28Benešov u Semil, Benešovský pohárhttps://youtu.be/8as3DeYKOk8

Barbora Menšíková
2014/09/20Jirkov, Jirkovská proudnicehttps://youtu.be/oGx7CZQkOvo

Kateřina Kmínková
2014/08/02Radíč, Pohár ČHJ Radíčhttps://youtu.be/HyLm4BJCZXI

Tomáš Fiala
2014/07/20Solopysky, Pohár SDH Líchovyhttps://youtu.be/WQGMgOVB1Ck

Tomáš Fiala
2014/07/19Solopysky, Pohár SDH Solopyskyhttps://youtu.be/epHEhgEgDog

Tomáš Fiala
2014/07/13Prostřední Lhota, Pohár SDH Malé Přílepy Modréhttps://youtu.be/4XJ__P6jKK0

Tomáš Fiala
2014/07/12Prostřední Lhota, Pohár SDH Chotilskohttps://youtu.be/Y_yYC81vCzQ

Tomáš Fiala
2014/07/06Úherce, O pohár starosty SDH Úhercehttps://youtu.be/GWJJ4szige0

Tomáš Fiala
2014/07/05Krásná Ves, FNC Krásná Veshttps://youtu.be/AWBVscCieks

Jan Macoun
2014/06/29Sychrov, Káčovský pohárhttps://youtu.be/ua0olTPJvmQ

Jan Klimo
2014/06/28Borovice, Borovický pohárhttps://youtu.be/sLKHiEymw3A

Jan Klimo
2014/06/22Libuň, O pohár starostky obcehttps://youtu.be/1_zkAYpYVT8

Kateřina Kmínková
2014/05/17Kosmonosy, Memoriál Josefa Rysehttps://youtu.be/ErcjIaq9Zn4

Jan Klimo
2014/05/10Úmyslovice, Memoriál Miroslava Fejfarahttps://youtu.be/gZsMk0TXDN0

Kateřina Kmínková
2014/05/03Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttps://youtu.be/9tnU9Eh_1nI

Kateřina Kmínková
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
SDH Sloup http://www.sdhsloup.cz
2015/12/01
FNC
Sloup http://www.sdhsloup.cz
2019/02/28
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2014

      Kdy Kde St.č. Liga
      2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 2
      JL
      2014/05/10 Úmyslovice, Memoriál Miroslava Fejfara 23
      JL
      2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 10
      JL
      2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce 3
      JL
      2014/06/28 Borovice, Borovický pohár 13
      JL
      2014/06/29 Sychrov, Káčovský pohár 22
      JL
      2014/07/06 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce 26
      ZČHL
      2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice 22
      JL
      2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár 23
      JL
      2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014 80
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře